Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Játszótársat keresek!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
Vas. Feb. 07, 2021 2:15 pm

Eamon Campbell
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
Sziasztook!

Akkor hát eladom a lelkem Very Happy Szóval vigyétek bátran! Igazából mobilisnak képzeltem Eamin mestert, meg a rókát, szóval tudok alkalmazkodni Smile

Pár ötletet azért bedobok*-*

1. Nos természetesen lopnék valamit Very Happy Akár tőled, akár egy boltból, így furcsa, izgalmas, akciós dolog is kikerekedhetne a helyzetből, vagy épp kínos...
2. Ha már kínos.a róka megtréfálna valakit, ezt lehetne pm-ben egyeztetni, hogy ne legyen kellemetlen, vagy durva, vagy éppen az legyen Very Happy
3. Én igazán benne lennék valami üldözéses történetbe is - mármint, hogy engem kergettek, mint Lényt, a 7 farkammal
4. Meghát valami gyilkosság is odavonhatna bárhová, amibe beszemtelenkednék. Akár szemtanú is lehetnék, ha már a pb az "eyewitness" soriból van

Egyetlen pm kell csak nekem! :-) Vagy több Very Happy

Eamon Campbell
Játszótársat keresek! Tenor
Játszótársat keresek! Tumblr_inline_ofssq6OdU31tlil9w_400
Play by: :
Tyler Young
Életkor :
21
Foglalkozás :
Tanuló
Játszótársat keresek! 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f34656e4e357a52545450466e74513d3d2d3738323934343636342e313563333636633461386231326164653937303630353438353130362e676966?s=fit&w=720&h=720

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 21, 2020 7:08 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! Very Happy

Első játékra keresnék magam mellé egy játszópajtit. Minden féle plot jöhet mivel nagyon is szeretem feszegetni a határaimat. Smile

Ha bárkinek lenne hozzá kedve én nagyon örülnék! 33

Ana

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Okt. 16, 2020 9:07 pm

Vendég
Vendég
Hey mindenki!

Úgy érzem, ideje lenne egy kicsit felpörgetni itt a dolgokat, így áruba bocsájtom magamat és néhány pajtimat a Kukás-teamből egy-egy játék/plot erejéig cute

Elsősorban Fawn Olossë (én, én, én! úúú), Jasper Riggs, Nicholas Harden és Tate Jin Keung mellé keresek játszópajtikat, tervezhetünk hosszabb vagy rövidebb plotokat is, mindenre vevő vagyok igazából. Very Happy

Amit tudni érdemes:

Fawn egy látszólag ártatlan kis lidérclány, aki imád megszívatni másokat. Idén érettségizett le a BH gimiben, és a nyár alatt elindította a saját kis vállalkozását a város Matchmakereként, ami voltaképpen annyit jelent, hogy randitippeket osztogat, segít a kétségbeesett szerelmeseknek meghódítani a kiválasztottjukat és (szó szerint) varázslatos randikat szervez a kliensei számára. Egyelőre nincs sok tudomása az Árész-programmal kapcsolatban, de ezen bármikor változtathatunk Razz

Jasper az Árész-program volt résztvevője, belőle lett az első sikeres alanyok egyike. A programból való elszabadulás után a vadászatra tette fel az életét, közben valamennyire besegít az Árész-ellenes csapatnak is. Amikor épp egyikkel sem foglalkozik, nappal egy szerelőműhelyben múlatja az idejét, valamint hajlamos bekeveredni koleszbulikra, ahol aztán a sárga földig issza magát, néha még egy-egy vicces cigi is a kezébe kerül... Kellemesen hangzik, nem? Valaki igazán kirángathatná ebből az életmódból Rolling Eyes

Nick első ránézésre elég... Érdekes egyéniségnek tűnhet. Ne tévesszen meg a látszat, valójában baromira kattos, szegénynek nincs ki mind a négy kereke, a humora viszont ellenállhatatlan. Wendigo létére nem igazán rendelkezik túl sok empátiával, ám nagyon igyekszik megismerni az emberek kultúráját és szokásaikat. Alapvetően nem egy túlzottan szociális személy; gyakran találja magát a tévé előtt, ilyenkor általában valami pocsék mesét néz (főleg Dóra a felfedezőt, amit előszeretettel kommentál hangosan), ám előfordulnak éjszakák, amikor a város utcáit járja és vacsi után kutat... Magányos wendiként még az is előfordulhat, hogy unalomból átváltoztat valakit. Talán te lennél ez a valaki? Vagy épp te kapnád őt el, miközben turpisságra készül? Vagy... Téged szemelt ki vacsorára? Nem tudni. Bármi lehetséges - Nicholas Harden világában még az unikornisok létezése sem kizárt. suspicious

Tate Jin Keung egy csalafinta, nem enyhén kleptomániás daimon. Három haverjával már gyerekkoruk óta hustler életmódot folytat, anno Las Vegas kaszinóit fosztotta meg a vagyonuktól (beleértve az apjáét is, amit megörökölt volna, de úgy döntött, inkább idő előtt kipaterolja a fatert a menő, forgós bőrszékéből). Jelenleg - a változatosság kedvéért - Beacon Hillsben időzik, égig érő vagyonhegyen üldögélve és arra vár, hogy valami izgalmas történjen végre. Persze továbbra is szívesen zsebel ki másokat, már csak szórakozásból is; és minden bizonnyal egyáltalán nem lenne ellenére, ha valaki megbízná őt (vagy az egész csapatot esetleg) valami igazán komoly érték ellopásával. 95

Ha bárkinek kedve lenne valamelyik felemmel összefutni, csak egy pm az ára! <3

Gida és a Kukás-team

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Okt. 13, 2020 5:16 pm

Leighton Lockhart
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Sziasztok!

Van valaki, aki a helyi kórházban dolgozik és plotolna velem? úúú Akár rövid, akár hosszútávon. *reménykedik* loveheart Kapható vagyok egy-két dologra.
Vagy akár egy beteg is jöhet, akinek Leighton lehetne az orvosa.  55

Leighton plotja alapból olyasmi lenne, hogy megtudja, a kórház egyik nagy embere (igazgató vagy csak egy híresebb-nevesebb orvosa; aki amúgy a kiszemeltje vőlegénye is egyben) kapcsolatban áll az Árészosokkal és majd emiatt kezdene el jobban nyomozgatni, meg esetlegesen bajba is kerülni.

Akinek van kedve kiokoskodni valamit, az dobjon meg egy privát üzenettel! 16 (Lehetőleg, ha van ötleted, azt is írd le egyből, ne fussunk felesleges köröket. Szottyongat )

Leighton

Leighton Lockhart
Játszótársat keresek! 4bda983ad6da305147dc0bad425baeee3c23ff61
Are we all addicted to
living by design?
Játszótársat keresek! Tumblr_puub9iRVc71rk9elqo3_400
I won't be constricted
to stay between the lines ϟ
Play by: :
☾ Matt Czuchry ϟ
Életkor :
34
Tartózkodási hely :
☾ Beacon Hills ϟ
It never goes the way
that you planned
Játszótársat keresek! Tumblr_p9i3gl0Xv71rk9elqo1_400
Success is a door that
always slams
I'm trying to break it ϟ

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Júl. 08, 2020 11:50 am

Vendég
Vendég
Heyhó mindenki! Szia

Magányos, Árész-ellenes hibrid keres játszótársat akár hosszabb, akár rövidebb plotra cute Mindenre nyitott vagyok, és csak egy pm az ára Smile

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Júl. 06, 2020 3:06 pm

Vendég
Vendég
Hello! Első játékomhoz keresnék partnert.

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Jún. 03, 2020 11:28 pm

Mikael Deveraux
boszorkánymester: varázs szülötte, szíve fehér vagy fekete
Sziasztok! Very Happy

Kb. másfél, két hét és... rengeteg időm lesz. Very Happy Bedobnám hát magam egy első játékra; annyit érdemes tudni Mikáról, hogy friss Beacon Hillsben (tulajdonképpen a legjobb barátja után jött)... Very Happy
Egy biztosan tudok mondani: Szüksége lenne egy srácra, akinek a vállán kisírhatja a szerelmi bánatát, vagy esetlegesen megvigasztalnák egymást így-úgy-amúgy... Very Happy (Kölcsönös kihasználás esetleg? Vagy ilyesmi Very Happy)

Mindenesetre, ha felkeltettem bárki érdeklődését, keressen privátban és bővebben mesélek, ötletelünk, bármi. couple

Mika

Mikael Deveraux
Játszótársat keresek! Tumblr_inline_or1hicqtMK1u3u0uv_250
The first words that come out
And I can see this song will be about you

Játszótársat keresek! Tumblr_inline_or1hcrm3Pu1u3u0uv_250
I can't believe that I can breathe
without you

Play by: :
Chris Evans
Életkor :
135
Tartózkodási hely :
Beacon Hills
Foglalkozás :
Antique Shop Owner
I'm dying to show you
This could end happily ever after

Játszótársat keresek! Tumblr_inline_or1hjvqvt81u3u0uv_250
There doesn't ever have to be disaster And all you have to do is sing along

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 14, 2020 10:18 am

Ethan Wayne
vérjaguár: falka nélküli fenevad, ki lesbôl támad
Üdvözlet!

Tudom, megint én, irtó unalmas lehetek, de na. Gondoltam, hogy kicsit megpróbálok több plotot gyűjteni az én drágaságaimnak. Szóval ezúttal egy kész listával készültem nektek, mert annyiiiira szerettek. Very Happy

Az első áruba bocsájtandó karakterem nem más, mint ez a seggfej. Vagyis Ethan, vagy ahogy Gida hívja: Defekt nyomozó.
Hogy róla mit kell tudni? Egy igazi seggfej, ha felbosszantod, ráadásul emellett borzasztó makacs is tud. Egyébként, mint a becenevéből kiderült a rendőrségen dolgozik, így mindenféle üggyel lehet keresni. (Vagy ha esetleg szeretnél különösen megkeseríteni az életét, akkor ajánlom a keresetteit.)
De egyébként titkon jószívű, és mindent megtesz a város lakóinak a biztonsága érdekében. Egyébként sok-sok évvel ezelőtt költözött a városban, a kollégáival gyűlölik egymást, hatalmas elvárásai vannak maga felé és persze épp ezért a környezete irányába is. Ja, meg hát neki köszönhetően veszett el a kisöccse (akit szintén nagyon-nagyon várok), szóval bevásárlóközpontokba nem nagyon tudod elrángatni, mert kiújult a fóbiája. Arról nem is beszélve, hogy hű csatlósa és egyetlen barátja a városban nem más, mint az a K9-es kutya, akit kölyökkora óta nevelt.
Szóval, ha lenne egy bűntényed számára, vagy csak szeretnél kikészíteni valakit, akkor válaszd őt!

A második husi, aki elrabolható: Aneira.
És hát lényeges infók: walesi születésű, olyan 7 éve került ebbe a városba a bácsikájához. Gyerekként sokat verték és bántották a falusi gyerekek, de igyekszik nyitni mindenki felé.
A legjobb barátnője néhány hónapja hunyt el, de senki nem tudja a pontos körülményeket. Azonban a legjobb barátnője még halála előtt a városba csalta Neira daimonját (aki szintén megalkotható karakter, less be a hirdetések közé, ha érdekel), így ők éppen egymást gyilkolják. Főként azért, mert Neira lélekpárja szerint valami nem stimmel az elhunyt halálával kapcsolatban, míg a lánykám szeretne új életet kezdeni.
Egyébként a helyi könyvesboltban dolgozik, de akár az erdőben bolyongva is megtalálhatod, mert nagy természetbarát. Meg időnként egy kicsit idegesítő, amikor jön az életbölcsességeivel, és megpróbál rávenni arra, hogy pozitívan szemléld a világot.
Tehát, ha némi nyüzsgésre, vagy örökös piszkálódásra vágysz, akkor Neira a te partnered.

A harmadik áldozatom Kaiser, aki egy gamer vérfarkas és mellette kettős életet él. Tudom, tudom, egyszerre soknak tűnik, de nem az.
Kaiser egy alteregót használva streamel, és próbál felépíteni egy közösséget, de az arcát eltakarja a nyilvánosság elől, a hangját pedig a maszkjába rejtett kütyüvel torzítja el, hogy ne ismerjenek rá. Csupán a közeli barátai ismerik a kilétét.
Mióta vérfarkassá vált, nem titkolt célja, hogy egy olyan társaság vezére legyen, ahol az emberek meghallgatják egymást és törődnek a másikkal.
A valóságban azonban nem meri nyilván felvállalni a véleményét ismeretlenek előtt, halk szavú, de ettől függetlenül barátságos figura.
Ha lelkizésre vágysz, vagy életmutató tanácsokra, esetleg tippeket szeretnél a játékokkal kapcsolatban, akkor bátran keresd fel őt.

A negyedik és leginkább elveszett bárányom Arion, aki egyébként magyar származású vadász, és azzal a küldetéssel utazott Beacon Hillsbe, hogy megtalálja a testvérét. Azt, hogy végül mire fog jutni egy vérfarkas tesóval egy teljesen másik történet.
De keresek neki csatlósokat, vagy esetleg olyan személyeket, akiket a közelmúltban ismert meg, és valami furcsa oknál fogva megkedvelte őket. Van két vadásztársa is, akik elkísérték az úton, azonban szeretném kicsit kitágítani az ő világát is.
Szóval, ha az erkölcsi gondokkal küszködő vadászomat szeretném egyik, vagy másik irányba lökni. Esetleg felnyitni a szemét arról, hogy nem minden természetfeletti gonosz, vagy éppen manipulálni szeretnéd őt akkor, dobd meg egy üzivel.

Igazi bombaként csapódott be a világunkba Ophelia, aki sajnos plotok híján van egy kicsit.
És hogy ki ő? Egyszerű emberlányként kezdte, aztán 1-2 éve egy baleset után megszállta őt egy hímrókaszellem, szóval… Most ketten osztoznak egy testen. Ophelia a nyers energia, a szeleburdiság, a kíváncsiság, a feltétel nélküli szeretet és a benne lakozó róka ennek a végtelen forrásnak a korlátja, a türelem, a nyugalom, a csend és a bölcsesség.
Akármelyiküket is ismered meg a másik szorosan kapcsolódik hozzá, hiszen ők nem elnyomni akarják a másikat, hanem kiegészíteni.
Persze, egy kicsit bogarasnak tartják a lányt az osztálytársai, mert a baleset óta gyakran beszél magában, de ezt a többség annak tudja be, hogy évekkel ezelőtt durván beüthette a fejét.
Ha szomorú vagy, és szeretnéd, hogy valaki mosolyt csaljon az arcodra a csacsogásával, vagy azzal, hogy képes elesni a saját lábában, akkor küldj Opheliának egy pm-et, egy sms-t, egy emailt, vagy akár füstjeleket, szinte bármit megért.

És hát az utolsó drágaságom az egyetlen, az utánozhatatlan, aranykalitkába zárt csalogány, aki az ablakban ülve ábrándozik egy olyan világról, ahol az anyukája nem akarja minden lépését megszabni, és nem kergeti el a leendő barátait.
Ha úgy érzed, hogy Seora megfelel a lélekpárodnak, vagy csupán útmutatásra lenne szükséged, esetlegesen jóslásra, akkor keresd fel őt a családja boltjába. Esetleg résztvennél a családját övező titkok felderítésében, akkor várja a bátor jelentkezőket. De ne feledd, ha egyszer a segítségét kéred, cserébe légy kedves vele, szöktesd meg, és mutasd meg, hogy a világ nem olyan unalmas, mint amilyennek a családja ábrázolja!

Igazából, ha bárkihez kedved lenne, vagy úgy érzed, hogy a karaktered története passzolna valamelyikhez (vagy hoznád valamelyik keresettemet, amiért örök hála és kifogyhatatlan csokikészlet üldözne), akkor tényleg nincs más dolgod, mint valamelyik, tényleg bármelyik karimra dobni egy pm-et, és sikoltozni, hogy de te szeretnél játékot, én pedig boldogan szaladok hozzád, hogy igen, plotoljunk!

Ethan Wayne
Játszótársat keresek! Tumblr_o0lsyoCRNU1s1ab16o2_500
Play by: :
Cody Christian
Tartózkodási hely :
Beacon Hills
Foglalkozás :
Nyomozó
Játszótársat keresek! Tenor

A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality.
Keresettek :

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Május 10, 2020 8:06 pm

Vendég
Vendég
Na heló mindenkinek! flirt

Nem tudom, kit raboltak el az előző hozzászólók közül, úgyhogy inkább bedobom magam ide. Bármilyen plotra vevő vagyok, lehet rövid vagy hosszú, nyugis vagy pörgős (habár mellettem nyugodtnak maradni nagy kihívás lesz Very Happy)... Mindennek csak egy pm az ára, esküszöm nem zsebelek ki senkit fizetés közben. Rolling Eyes

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Május 09, 2020 4:47 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Szeretném magam én is bedobni a közösbe, hátha valakit megihletek a karakteremmel kapcsolatban. Very Happy

Amit Seoráról tudni kell:
- Az édesanyja megszökött vele az apja elől.
- 8 éves kora óta él Beacon Hillsben, de sose volt egy szociális ember. Hiába járt rendesen iskolába, az édesanyja nem engedte neki az iskolán kívüli találkozásokat, kiruccanásokat. (Néha persze szabályt szegett, de nem igazán vannak tartós barátságai.)
- A „családja” egy boszorkánymesterekből, daimonokból és csaló emberekből álló csapat, akikkel egy ezoterikus boltot vezetnek. Az et-mben részletezem, hogy melyik „rokonnak” mik a szakterületei. Egyébként a család, ha tudja, akkor segíti a város vezetőségét bizonyos ügyekben.
- Természetfelettieket, vadászokat és tudatlan embereket is szívesen fogadnak, de természetesen egy embernek nem fedik fel a másik világot. Ettől függetlenül hasznot húznak mindenkiből. Valakinek ténylegesen segítenek, valakit azonban átvernek.
- Szinte bármilyen ügyben felkereshetők, s bár Seorát mostanában nem engedik kuncsaftok közelébe, ezért ő megkezdte a saját nyomozását.
- Seora családja szereti a titkokat, s bár a lány utálja, ha hazudnak neki, ő is előszeretettel füllent, ha érdekei úgy kívánják.
- Rettentően makacs és elszánt tud lenni, de főként azért, mert nem bírja, hogy az ő szavaival élve: „pórázon akarják tartani”.

Akiket keresek:

- Aki esetleg tud valamit a titokzatos fiúról (vagy talán éppen te lennél az).
- Aki esetleg szeretne valahogy ennek a családnak a tagja lenni.
- Olyan személyt, aki megfordult már egyszer-kétszer a boltban, vagy éppen új látogató.
- Olyan személyt, akivel az üzletben futott össze, és bátorította arra, hogy ne hagyja magát elnyomni.
- Bajkeverőket, akik mindenféle ügyletbe bele akarják rángatni, vagy éppen kihasználni a képességeit.
- A daimonját.
- Meg úgy igazából bárkit, ha van valami ötleted egy jó plotra. Very Happy

Minden szolgáltatásnak egy pm az ára. Very Happy

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Május 01, 2020 8:37 pm

Vendég
Vendég
Nya én is itt lennék, és hadra, vagy épp segítésre fogható vagyok Very Happy

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 11, 2020 1:18 pm

Vendég
Vendég
Kiadó első játékom Smile

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 07, 2020 5:37 pm

Ruben Victoriano
nemes vámpír: kiben ôsök vére folyik, s az élôkbôl iszik
Helló-helló-helló!

Nem tudom kire csaptak már le a lentiekből, szóval én is bedobom magam. Aki kedvet érez egy vámpír sráchoz, dobálozzon pm-el.
Nincsen különösebb kikötésem, bár a szimpla csak beszélgetős játékokban kicsit bénább vagyok, de amúgy állok elébe mindennek.Smile
Ha pedig előtte, közben vagy utána megtetszene valamelyik keresettem, ne félj szólni, mert őket is nagyon várom. úúú

Ruben Victoriano
Játszótársat keresek! Tumblr_inline_pfn6ypR0Ao1qlt39u_250
WISE MEN SAY, ONLY FOOLS RUSH IN
BUT I CAN'T HELP FALLING IN LOVE WITH YOU

Játszótársat keresek! Tumblr_inline_pfmxnejtXn1qlt39u_250
SHALL I STAY WOULD IT BE A SIN
IF I CAN'T HELP FALLING IN LOVE WITH YOU

Play by: :
PAUL VAMPIRE WESLEY
Életkor :
177
Tartózkodási hely :
VICTORIANO KÚRIA
Foglalkozás :
Rendőr
Játszótársat keresek! Tumblr_inline_pfmy9eHau61qlt39u_250
Keresettek :

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Márc. 26, 2020 2:15 pm

Vendég
Vendég
Halihó! Very Happy

Nos, kiadó lennék egy-két játékra. :<3: Gyakorlatilag bármiféle kapcsolat elfér, lehet egyszeri játék vagy valami hosszabb távú is, egy pm-ért cserébe szinte bármire rávehető vagyok.
Lehet felőlem új ismeretség is, de a múltamból is bőven elférnek ismerősök, úgyhogy plotolásra totál vevő vagyok úúú

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Jan. 08, 2020 5:02 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok.
Eladó az első játékom. Aki érez magában elég bátorságot, keressen meg pm-ben.
Bármilyen kapcsolatra is vevő a karakterem, szóval ha szeretnél plotolni Eric-kel, akkor is írj.

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Dec. 22, 2019 10:13 pm

Vendég
Vendég
Mivel nem egy egyszerű esetről beszélünk, így inkább első körben inkább csak felajánlom az urat játékra, ha esetleg valaki lelkesedne valamiféle kapcsolatért vele a múltjában/jelenében/jövőjében.

Néhány érdekesség:
- Egy olyan 3-4 éve lakik BH-ban, azóta pedig egészen jól beilleszkedett, persze kicsit magának valónak, szinte unalmasnak hat első benyomásra egy átlagos halandónak.
- Igen, igen, a környéken vezet temetkezési vállalkozást, de mivel kórboncnokként is dolgozik, alkalmanként más területekre is elhívják... vagyis, ezzel az indokkal tűnik el néha napokra/hetekre.
- Megeshet, hogy van alkalmazottja, így ha valaki valamilyen okból mély elhivatottságot érez, hogy egy temetkezési vállalkozásban dolgozzon, az ne fogja vissza magát.

Hirtelen ennyi ugrik be, de lehet nyugodtan zaklatni ötletekkel, egyebekkel.

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Dec. 10, 2019 1:32 am

Vendég
Vendég
Hellobello, pitypangok! bounce

Kiadó EGY DARAB (Guszti, ez rád nem vonatkozik, veled amúgy is terveztünk Rolling Eyes) játékom ezzel a pofimmal! A téma bármi lehet, amit egy törékeny kis ember elbírhat, játszhatunk a suliban is, vagy esetleg... Bárhol máshol. Very Happy Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, bátran vágj hozzám valamit; de ha kővel dobálózol, garantálom, hogy visszahajítom és a pocidra célzok vele. Razz

Kellemes napot/éjszakát/közeledő hanukát mindenkinek! angel

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Dec. 08, 2019 8:02 am

Vendég
Vendég
Sziasztok! bounce

Első játékom a kisasszonnyal eladó - kiadó! Úgy tervezem, hogy most vesz át a családtól egy Red moon nevű bárt, ami évek óta működik Beacon Hillsben, szóval, ha bárba járó típus vagy, ott összefuthatunk, megismerheted az új vezetőt. Természetfeletti-barát hely úgyhogy bármilyen lény is legyél, szívesen látunk, csak aztán viselkedj!

Szívesen várok akár személyzetet is! Ha melóhely kell, megbeszéljük, cuki vagyok, nem harapok, nem megyek az agyadra, bár kicsit talán okoskodó és maximalista vagyok.  scratch Legalábbis azt mondják...

Jól jönne pár régi ismerős, elég sok időt töltött itt a hölgy gyerekként, valamint, ha van olyan daimón, akinek még nincs meg a lélekpárja, az nyugodtan szóljon, ez esetben nem írok majd ki keresést. A kor kérdést majd megoldjuk. Wink

Keresek barátot, szövetségest, de apróbb varázslatokkal jó pénzért akár segítek is. Evil or Very Mad Na persze, csak fehér mágia kapcsán keress fel, mert én jó kislány vagyok. angel

Nyugodtan dobj egy üzenetet, ha bármi ötleted van! úúú

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Dec. 03, 2019 12:16 am

Vendég
Vendég
Egyelőre szövetségesek után nézek (még ha manapság igen csak nehéz Beacon Hills sorai között szövetségesre lelni), akiket korábbi évtizedeim során megismerhettem:

Rossz szokásom inkognítóban, Lena név alatt tevékenykedni, akik nem vámpírok, vagy a klánon kívüliek, szinte kizárólag így ismerhetnek. Tehát, ha valaki úgy gondolja, hogy egy röpke 360 éves vámpírlány belefér az életébe, mint szerető, barát, üzlettárs, vagy valaki, akinek feláldozza a vérét (önként, vagy kevésbé készakarva), az nyugodtan dobjon meg egy pm-mel. Szinte mindenre kapható a drága kis szadistám, amíg ő profitot szerezhet belőle. :<3:

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Dec. 01, 2019 3:55 pm

Vendég
Vendég
Nos igen, végül nagy nehezen eljutottam én is ide, hogy felajánljam magam néhány vállalkozó szelleműnek játékra. Very Happy

Viszont... helyzetünk kicsit érdekes, mivel a jelenem és a jövőm egyelőre igen kiszámíthatatlan, de! Van valami, amit fel tudok tudok ajánlani... mégpedig az a múltam. (Már ha nem szeretnél egy olyan egyhangú játékot, ahol kopogtatsz Colin ajtaján, aki nem nyitja ki neked, maximum ha nagyon elszántan csinálod, a végén pedig nem lesz köszönet abban, mikor végül ténylegesen reagál xD )

Egy kis idővonal:
- 2011-ig elég sok városban megfordult Amerika szerte, édesanyja munkájából adódóan, tehát ha 18-19 éves koráig bezárólag szeretnél vele megismerkedni, akkor tulajdonképpen Amerikán belül szinte bárhol feltűnhet az úr.
- Nagyjából 4 évet felölelő időszakban San Diego területén vált önkényes szobafoglalóvá a Delacroix családnál, így ha az a helyszín szimpatikusabb, akkor akár ott is megismerkedhettünk.
- Utána pedig Bacon Hill, egészen napjainkig.

Mit érdemes tudni?
- Nos, alapvetően Colin egy igen barátságos ember képét festi le, esetek nagy részében szimpatizálnak vele, olyan lovag típusnak hat... bár ugye, elég alapos megfigyelés után rájöhet az ember, hogy Colin tényleg csak azokkal kedves, akikkel érdekében áll annak lenni.
- Ügyvédnek tanult, jelenleg ügyvédbojtár.
- Van/volt boszorkánymestere, de ugye jelen pillanatokban pont az ő halála okoz némi... "zárlatot" az életében.

Mindezekből kiindulva ha bármi érdekes, lelkes, kedves ötleted támad, akkor dobálj meg nyugodtan PM-mel, persze nem haragszom meg, ha esetleg további  informálódás miatt rálesel az előtörténetemre, de amúgy ha csak simán valami okból felkeltette az úr az érdeklődésed, de nincs konkrét ötleted, akkor is írj nyugodtan, max ketten összedobunk valamit.  bounce

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 18, 2019 9:13 pm

Vendég
Vendég
Bedobom magam a mélyvízbe... Cool Kapható vagyok egy játékra, de egyelőre csak egyre. Még vissza kell szoknom az FRPG terepre, rég jártam már erre. Very Happy Szóval, aki szívesen lenne Jackie első áldozata, az egészen nyugodtan dobjon meg egy PM-mel, várom szeretettel és szikével. Twisted Evil

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 13, 2019 10:10 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! dilis

Bedobnám én is magam a közösbe és első játékomra keresnék bátor jelentkezőt vagy esetleg jelentkezőket! KB. Két játékot stabilan elbírok, szóval ne féljetek, nem harapok! Very Happy

Ami a játékot illeti:
-most még csak lézengek a városban, valószínűleg munkát fogok keresni szóval, ha tudsz valamit ajánlani, ne tartsd magadban Wink
-mivel az igazi családomat próbálom megtalálni, minden bizonnyal valami irattárba, templomba vagy hasonló helyre fogok beugrani, ahol nyoma lehet a születésemnek (bar úgy tervezem, hogy nincs nyoma)
-valamint ezen felül nagy eséllyel megtalálhatsz majd egy sörözőben vagy hasonló helyen, hiszen ott lehet új barátokat találni, nem? Very Happy
-az is lehet, hogy egy ilyen helyen fogok elhelyezkedni scratch

Szóval bátran írj, ha bármi ötleted akadt egy vérfarkas lánnyal kapcsolatban! *-*


Köszönjük! Az állás betelt! loveheart Very Happy

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 02, 2019 11:54 pm

Aneira Llewellyn
daimon: a kapzsiság mestere, csalóka üzletek kötôje
Halihó!

Igazából túl sok arc van itt, akik aktívak, viszont fogalmam sincs, hogy kinek milyen izgalmas háttérélete van, ezért gondoltam én is bedobom magam a közösbe, aztán lesz, ami lesz, hátha egymásra találunk. Very Happy

Amit Neiráról tudni kell:

- 7 éve költözött a városba, a nagybátyja családjánál él
- néhány éve egy boszimester, aki a barátja lett, avatta be a daimonlétbe, és a saját daimonját kérte meg, hogy tanítgassa, így Neira viszonylag újonc ezen a téren
- californiai egyetemre járt, azonban most már teljes állásban könyvesbolti eladó
- kissé furcsa személyiség, gyerekként sokat bántották és piszkálták, ezért kicsit tartózkodó
- jelenleg gyászol, mert az egyetlen ember, aki a barátja volt néhány hónapja rejtélyes körülmények között elhunyt

Igazából benne vagyok múltbéli játékban is, ha az ember nem akarja a gyászoló karakteremet elviselni. Azt nem mondom, hogy könnyen barátkozik, sőt, borzasztóan nehéz neki, ellenségeket könnyeben szerez. Ettől függetlenül szívesen látok bárkit, vagy ha bárkinek kedve támadt plotolni, vagy esetleg lát valamit a karakteremben, akkor nyugodtan küldjetek pm-et, ha pedig több időm lesz, akkor én is vadászatra indulok, és lehet felkeresek egy-két embert.

Szép estét! :<3:



Jelenleg beteltem  ^^

Aneira Llewellyn
Játszótársat keresek! 8dd5cbc07118c6ac46a6995a06fc3336
Play by: :
Imogen Poots
Életkor :
31
Tartózkodási hely :
Beacon Hills
Foglalkozás :
shop assistant in a bookstore
Játszótársat keresek! Giphy.webp?cid=790b7611aeaa09301a0fb2fc0d9f7e739844b07beac070a1&rid=giphy
we are all different but there’s something kind of fantastic about that, isn’t there?
Keresettek :

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Okt. 31, 2019 4:10 pm

Vendég
Vendég
Üdv!
Mielött a Elő Történetembe bele kezdenék, plottolni szeretnék valakivel, akinek jól jönne egy lakótárs. El képzelésem alapján, már hat hónapja laknánk együt, és lennének vitáink. A szokásos dolgok, de idővel változnék, és jóban lennénk. Faj, nem, nincs megszabva, ha érdekel a dolog csak vágj hozzám nyugodtan egy galambot. Előre is köszönöm, ha jelentkezel.
Jelige: problémás lakótárs.

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Okt. 25, 2019 5:13 pm

Vendég
Vendég
Helló emberek, és mindenféle jött-ment lénykék! Smile (ez az izé úgy néz ki, mintha egy bugyit rángatna... bocsi Stella, hogy kiírtam a B betűs szót, nem fordul elő többet Szeri)

Eladó-kiadó játékaim vannak, fajtól és nemtől függetlenül bárki jöhet! Most elsősorban olyan pajtikat keresnék, akikkel fontosabb történetszálat tudunk kialakítani, de ezen felül benne vagyok kisebb összezörrenésekben is, ha valakinek nincs kedve hosszútávon plotolni Very Happy

Szabad feleim:

Sheilah Blackwood;
Jasper Riggs;
Nicholas Harden;
Fawn Olossë.


Ha bármelyikük felkeltette az érdeklődésedet, csak dobd meg őket egy galambbal, vagy ilyesmi Evil or Very Mad
(btw ha valaki hirtelen multizni akarna, lesse meg Fawn és Sheilah keresettjét, hátha megtetszik valamelyik Very Happy)

Anonymous

Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Játszótársat keresek! Empty
Vissza az elejére Go down
 

Játszótársat keresek!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-