Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Játszótársat keresek!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
Csüt. Okt. 10, 2019 3:12 pm

Vendég
Vendég
Hellóka puppyeyes

Új lány a városban keres magának játékostársakat. 2 kutyája van, 3 macskája, egy rakat tetoválása, és emellett még dohányzik is. Általában sétál, mert a motorját, csak hosszabb távra, vagy stressz levezetésre szereti csak használni. Egy belvárosi kávézóban dolgozik baristaként. Ja, meg egy boszi, aki nem rég hibriddé vált, és nem bír még a jaguár felével. Kell ennél több? Rolling Eyes

Az infók hada amúgy csak azért van, hogy főbb kapcsolódási pontokat találhassunk esetleg. Ha van bármi ötleted, sőt, ha még az sincs, de úgy gondolod szívesen játszanál, csak írj puppyeyes

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Szept. 21, 2019 6:12 pm

Vendég
Vendég
Szép estét hmm
Egy friss, alig egy hónapja a városban lakó lidérc játékra eladó. Mellesleg gyűlöli az egész Árész bandát, szóval az lehet kapcsolódási pont pár embernek Rolling Eyes
Nincs megkötésem igazából, bármilyen játékban benne vagyok, akár alter, múlt, vagy határon túli is lehet, de majd úgyis kitaláljuk együtt Razz

Mindennek csak egy pm az ára hmm

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Szept. 01, 2019 7:10 pm

Vendég
Vendég
Helló-helló!

Egy köz-munkára ítélt farkaskoma keres játékospajtásokat. Megkötés nincs, fajtól-nemtől függetlenül bárkivel szívesen játszom.

Illetve csak annyival pontosítanék, hogy a bundám és a szerveim tabuk! Razz

Ha érdekel, vágj hozzám egy PM-t! Smile

Al

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Aug. 30, 2019 1:38 am

Vendég
Vendég
Yo!
Ismét én. De most, hogy megnyitottunk, és sok szép új arcot látok, már több reményem van *-*

Kiadó játékaim vannak, méghozzá nem egy, nem kettő, hanem négy darab flirt Lehet egyszeri alkalom, vagy fontos történetszál, minden csak rajtad múlik! Még azt is eldöntheted, melyik felemmel szeretnél játszani, hát nem menő? Rolling Eyes

Akikkel vállalok játékot:
Sheilah Blackwood (Árész-ellenes csoport szervezője, jókat lehet vele fightolni, közös gyilkolászásokban is benne van, de akármit kihozhatunk még belőle)
Jasper Riggs (hibrid-vadász, Árész-ellenes, jelenleg nappali munkaként autókat, motorokat szerel egy jobb műhelynél, stb)
Fawn Olossë (lidérc, imád csínytalankodni, minden prankben benne van, a szurkolócsapat tagja, egyelőre pártatlan az Árészos dologban)
Daniel Nicholson (tanár gyakornok a gimiben, Árész-ellenes Stella által, a démonja egy vadbarom... Ha Dannyt választod, akár Blökivel is összehozhatunk egy játékot, ami egy fokkal nagyobb káoszhoz vezetne hahaha)

Lényegében ennyi, ha bármelyik felem érdekelne, dobj meg egy pm-mel, de feltétlenül jelezd nekem chaten, hogy biztosan észrevegyem a leveledet <3

ilyen béna hurdetést is rég írtam már facepalm

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Aug. 29, 2019 6:21 pm

Vendég
Vendég
Beacon Hills isi hirdető falán

Idézet :
Tisztelt Szülő!
Ovesen tanár úr péntekenként fogadóórát tart. Az előre egyeztetett 18 és 19 óra közötti időpontban, legyenek szívesek pontosan megjelenni! Kérjük az egyeztetéshez a következő e-mail címen vegyék fel vele a kapcsolatot: dr.emrys.malachi.ovesen@beaconhillsisi.ca KLIKK
Köszönettel,
a tanári kar

Beacon Hills Gimnázium hirdetőfalán

Idézet :
Tisztelt Tanuló!
Ovesen minden kedden és csütörtökön korrepetálást tart otthonában minden évfolyam számára biológia tantárgyból 16-tól 19 óráig. Alább olvasható személyes üzenete:
Ha lemaradtál,
ha nem értettél valamit órán,
ha kérdéseid merülnének fel, amik az órán túli, hosszabb kifejtést igényelnek,
a tananyaggal kapcsolatban keress meg az alábbi e-mailes elérhetőségemen: dr.ovesen@beaconhillsgimi.ca
KLIKK
Üdvözlettel,
Emrys Malachi Ovesen

Idézet :
Kedves Diákok,
Ha úgy érzitek, hogy elég jól megy a biosz, szerettek segíteni, és szeretnétek az ismereteiteket tovább adni másoknak is, jelentkezzetek nálam!
(Az érettségi előtt állók figyelmébe is ajánlom, akiknek a kötelező 40 órás szociális tevékenységükbe beleszámít!!!)
Üdvözlettel,
Ovesen tanár úr

Idézet :
Kedves Diákok,
Akik emelt szinten szeretnék tanulni a biológiát, azoknak Ovesen tanár úr lehetőséget ad, hogy szerdánként órák után 19 óráig konzultáljanak. A témákat e-mailen várja egy héttel előre, ennek függvényében foglal labort vagy termet, esetleg ajánl más helyszínt (pl. park). Érdemes a lehetőséggel élni!
Üdvözlettel,
A tanári kar

Közeli Egyetem Hirdetőtáblája

Idézet :
Választható konzulensek listája

Smith
Johnson
Prof. Williams
Jones
dr. Brown
dr. Davis
dr. Ovesen KLIKK
Prof. Miller
Prof. Wilson
Moore
Taylor

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Aug. 25, 2019 11:08 pm

Vendég
Vendég
Tubicáim! (nem tudom h jutott eszembe ez a megszólítás xd nézzétek el, éjjel van!)

Ugyan még nem fejeztem be megújult leírásaink gondos elolvasását, de már most szeretném előre leszögezni, hogy 3 különböző arcocskám nem csupán elrabolható játékra, de plotokat is keresek nekik. Elsősorban Rya-nak, de a fiúknak se válna hátrányára pár új ismerős. Hogy mire is gondolok?
Elsősorban erre: már úgy kezdjünk játékot a Te és az én karaktereim valamelyikével, hogy azok már ismerik egymást. Lehetnek jó barátok, futó ismerősök, üzlettársak, bajtársak, bármik és bárkik. Nem kell tudni egymásról mindent, akár az is lehet Te nem is tudsz Rya boszorkány mivoltáról vagy titkos, sötét ügyleteiről vagy éppen ez lesz az, ami összeköti őket és fordítva. Akárhogy legyen is, nem csupán játékostársakat várok privát üzenetekkel és bűvös, piszkos kis alkukkal, de akár meglévő vagy még most regisztráló, leendő tagjainknak is tudok plot lehetőséget nyújtani ebben az új világban.

Csókol,
Rya
, The Father and Dr. Reid

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 27, 2019 1:47 am

Vendég
Vendég
EDIT: AZ AJÁNLAT MÉG MINDIG ÉL (üdv augusztusból)

Szép napot hmm

Felajánlanám Julia drágámat játékra, bárki viheti, persze csak ésszel Razz
Lehetőségek:

  • Megismerheted a kis aranyos panzió vezetőt a városban, vagy akár meg is szállhatsz nála
  • Vagy csak betévedhetsz egy kávéra/teára vagy egy kis gyógynövény vásárlásra
  • Lehetőséged van Julie-tól tarot kártya olvasást kapni
  • Megkeresheted az igazi Juliat, aki Eladóként ismert, és kérhetsz tőle bármit, ami kell, de vigyázz, mindennek ára van
  • Vagy igazából bármi játék mehet, amit eltudsz képzelni Wink

Csak egy üzenet az ára a játéknak, elég olcsó ez az ár felém, szóval csapj le rá, amíg teheted Wink

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Ápr. 26, 2019 1:14 pm

Vendég
Vendég
Hey mindenki!  luv

Több felemnek is pajtit keresek, úgyhogy aki úgy érzi, megszállta az ihletmanó, kihasználhatja a lehetőséget wink

Egy kis izgalomra vágysz? Netán csíntalanságon töröd a fejed? Akkor Fawn a legjobb társaság, akit javasolni tudok! Lehet egyszeri alkalom, vagy akár egy komolyabb közös szálat is kialakíthatunk, a lényeg, hogy jól szórakozzunk!

Ha valami véresebbre, harciasabbra, netán egy Árész-programmal kapcsolatos sztorira füllik a fogad, Sheilah tud javasolni néhány megoldást. Vagy Jasper, akivel még a suliban is összefuthatsz, ha épp arra jársz.

Ha már a sulinál tartunk... Egy jó kis tesióra belefér, nemdebár? Razz Ebben az esetben Danny a te embered, de ha kedved tartja, akár egy italra is beülhetsz vele az egyik bárba, hogy aztán Blökinek hála jól összeverekedjetek valakivel - vagy épp egymással? Ezzel együtt pedig Blökit is kiadásra bocsájtom, ha az ő társasága jobban vonz.  flirt

Nick jelenleg túl elfoglalt, hogy másokkal szórakozzon. Őt most nem piszkálom.  Játszótársat keresek! - Page 2 1197302402

Amennyiben bármelyik felem elnyerte a tetszésedet, dobj neki egy pm-et, galambot, képkeretet (ugye, Stella? rukiddin), vagy csak egy kevéske csokit. Mindenkit szívesen fogadok! puppyeyes


Puszigyuszi:
Kukás-team moon

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Márc. 21, 2019 1:52 pm

Vendég
Vendég
Hölgyek/Urak!

Úgy tűnik, hogy egy-két játékra még van kiadó hely nálam, noha megjegyzem, hogy a reagolási sebességem nem nagy, de igyekszem lenni, és hamar visszaírni, ahogy időm van, viszont azt tudom ígérni, hogy ötletekbe besegítek 16

Egy üzenetbe kerül!
Köszönöm.
További szép napot!

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Dec. 13, 2018 6:20 pm

Vendég
Vendég
Üdvözletem.
Játszó társat keresek magamnak, ha szeretnél velem játszani küldj egy pm-et.

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Dec. 04, 2018 11:43 pm

Vendég
Vendég
Sziaaasztok!

Eladó-kiadó az első játékom. Nem ígérhetem, hogy túl kedves leszek sőt nagy valószínűséggel felkerülök a legutáltabb személyek listájára, de egy bájos pofi mindennél többet ér, nemde?

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 17, 2018 6:32 pm

Vendég
Vendég
Hullanak körülöttem az emberek.... mit mondhatnék? Szívdöglesztő vagyok! Volna kedved kipróbálni?! flirt

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Nov. 03, 2018 7:51 pm

Vendég
Vendég
Hellooo mindenki! Szia

Magányos blöki társaságot keres! Akár hosszabb távra, de egy alkalomra is tervezhetünk, a lényeg, hogy jól szórakozzunk. angel
Kikötésem nincs, bárkit szívesen látok. cute

Ha felkeltettem az érdeklődésed, tudod, mit kell tenned!


U.I.: Ha jó leszel, nem buksz tesiből Razz

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Okt. 02, 2018 2:30 pm

Vendég
Vendég
Kukucs! Szia

Pszichopata, hatalom mániás egyed keres magának játszópajtit. Igazából bármilyen játékra vevő vagyok, első sorban hosszabb plotra. Lehetünk szövetségesek, barátféleségek, ellenségek, szomszédok, akármik. De bárkim is leszel, ne érezd magad túlságosan biztonságban, mert kiszamíthatatlan vagyok, paranoiás, illetve ön- és közveszélyes.

De ha csak egyszeri játékba szeretnél belekezdeni velem, szintén nem ígérhetek teljesen nyugodt játékot.  hahaha

Fajilag mindegy, ki vagy, mi vagy. Jöhetnek természetfelettiek, vadászok meg emberek is egyaránt. Nem vagok válogatós.

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, vágjon hozzám egy pm-et. *-*

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Szept. 27, 2018 11:17 pm

Vendég
Vendég
Hahó mindenki! Szia

Nem tudom kinek aktuális még az előttem szólók közül a dolog és kinek nem, így ha akad közületek bárki, akinek kedve támadna egy játékhoz és nem zavarja, hogy a lánykám esetleg kiforgatná minden vagyonából, az vágjon hozzám egy fél téglát. Very Happy

Ps: Következményekért felelősséget nem vállalok.
Ps NO.2.: Pénzvisszafizetés nincs. Razz


Elkeltem kétszeresen is, köszi-köszi :nyal:

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Szept. 05, 2018 9:09 pm

Vendég
Vendég
Üdvvvvvvvv! :3:

Nos, most egy-két játékra felszabadultam. Mármint konkrétan Ivynek kéne :O vagyis nincs >< és kéne. Hátha van önkéntes vállalkozó scream

Néztem a nyári kiírásokat ide, de nem tudom, mennyire aktuálisak még...
De ha nem, én szedek össze áldozatot poke clap

Jah, full értelmes, de nah Játszótársat keresek! - Page 2 2612651771 de legalább nem harapok... kicsit se

Pusssz 55

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Aug. 08, 2018 10:42 pm

Vendég
Vendég
Heyhoo mindenkinek!  77

Gondoltam bedobom magam (és még mást is) ide, mert néhány felem kezd unatkozni! Razz

Így tehát, drágáim, felajánlom 2, azaz kettő felemet egy-egy játékra.
Az egyik Maya Cortese (katt!) lenne, a másik pedig nem más, mint a hírhedt Sheilah Blackwood (katt!). Mindkét hölgy rugalmas, az egyik békés a másik harcias, és ez furin rímelt... Szóval a lényeg, hogy bármilyen nemű/fajú/személyiségű karaktert szívesen látnak! <3

Ha valakinek sikerült felkeltenem az érdeklődését, dobja meg valamelyik hölgyikét egy galambbal, vagy a főkarimnak, Tamera Wentz-nek (katt!) is tud írni!

Üdvözlettel, Kukás-team

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Júl. 25, 2018 7:26 pm

Vendég
Vendég
Pajtit keres magának a róka. Ha van kedved játszani akkor írj nyugodtan egy pm-et és megbeszéljük. Very Happy

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Júl. 22, 2018 9:32 pm

Vendég
Vendég
A város új tiszteletese elrabolható játékra. A "halandó titulus" senkit se tévesszen meg. Nem egy unalmas alak ez a kis bolhás. Very Happy

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Júl. 21, 2018 11:57 am

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Egy játékot szeretnék szabadon bocsájtani, egy magamnak való jaguár vagyok. Minimum egy éve itt élek B. H.- ben. Szeretnék nyitni felétek megismerni titeket is nem csak Rae-t.

Dean user

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Júl. 04, 2018 8:44 pm

Vendég
Vendég
Üdvözlet!

Keresem játszópajtimat/pajtijaimat. Akinek van kedve egy játékhoz, dobjon rám egy pm-et Razz

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Május 15, 2018 4:27 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Először is köszönöm az elfogadást és a kedves szavakat *-*

Szívesen játszom bárkivel, akinek van kedve hozzám Very Happy
Csak egy pm az ára fox

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 30, 2018 10:06 am

Vendég
Vendég
Sziasztok Szia
Mostanában kicsit el voltam tűnve, de szeretném felpezsdíteni a karakter életét. Bármilyen játékban benne vagyok és csak egy pm az ára. hmm

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 30, 2018 1:39 am

Vendég
Vendég
Halika *-*

Szívesen vállalnék játékokat, hiszen alig akad valami. Már persze mindezt csak akkor ajánlott, ha egy részeges egyetemista lányt elbírsz, aki teliholdkor még mindig nem bírja uralni magát.
Ötletekre vevő vagyok, nem harapok legalábbis nem direkt, vagy csak akkor, ha nagyon nagyon felhúzol hmm

Csak egy pm az ára mindennek puppyeyes

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 11, 2018 8:44 pm

Vendég
Vendég
Estét cicc

A férfiúmat bevetném több téren is, már, ha van rá jelentkező. Sok mindent ki tudunk hozni, attól függően is, hogy mi vagy. Lehetsz vacsorának kiszemelt, esetleg vadász, aki megakar ölni, vagy akit én szeretnék megkínozva kihallgatni. Lehet itt minden. És persze ígérem, sok szenvedés lesz, mielőtt végeznénk hmm

Csak egy pm az ára mindennek Wink

Anonymous

Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Játszótársat keresek! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Játszótársat keresek!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-