Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Oscar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Ápr. 06, 2020 9:48 pm

Ruben Victoriano
nemes vámpír: kiben ôsök vére folyik, s az élôkbôl iszik
Oscar
Öri-(b)hari


Becenév:
ide
Kor:
ide
Nemi identitás:
Bi?
Faj:
Vérfarkas (remélhetőleg alfa)
Play by:
Michael Fassbender
Aki várja:
Én,én, én!
Karakter állapota:
Szabad

I need you


Különös egy kapcsolatunk van, bár én ezt mindvégig tagadom és ez így van jól. Szerintem még egy ilyen elcseszett vámpír-vérfarkas kapcsolat nem létezik a földön.
Szóval az úgy volt, hogy néhány évvel ezelőtt egymásba botlottunk valami kiüresedett gyárnál. Már nem is tudom én mit kerestem ott, de mindegy is, a
lényeg, hogy szag alapján egyből tudtuk ki mi, és egy rövid szemezés, illetve a te oldaladról kezdődő szócsata után egymásnak estünk. Igen komoly harcot vívtunk, én komolyan megakartalak ölni és szerintem te is engem. Kis híján romba dőlt a gyár is felettünk, ám végül egyikünk sem maradt ott. Sérülten, véresen és hulla fáradtan, de hazamentünk. Én mázlinak éreztem, hogy bírtam míg te is, mert ha egy picit is alább hagyott volna figyelmem, nagy eséllyel kinyírtál volna.
Utána viszont egyre gyakrabban futottunk össze, vagy csupán már nem voltunk ismeretlenek egymásnak. És mindig volt egy kis csihi-puhi. Én olykor vért izzadtam, hogy visszavágjak, te pedig, mintha végig magadnál tudtad volna a győzelmet röhögtél és látszott a képeden, hogy piszkosul élvezed. Azt hiszem egy baráti, de pofozgatós kapcsolat alakult ki köztünk, ahol jobbára te vagy az erőszakosabb, de tényleg, nagyon durván szereted. Sosem öljük meg egymást,bár néha komolyan elhiszem rólad, hogy kitöröd a nyakam vagy letéped a fejem, de volt már rá példa, hogy még te cipeltél haza... hogy aztán másnap már az otthonom előtt rúghass seggbe. Veszélyes egy ürge vagy, mégis valahogy elkezdtelek megkedvelni.

Egy amolyan se veled, se nélküled, szerelmi, baráti szálra gondoltam. Ami még fontos lehet, hogy te az a vérfarkas fazon vagy, aki tényleg szarik a szabályokra és nem csak a határokat szereti feszegetni, de szándékosan kötsz bele mindenkibe. Nem akarsz megölni, de a nyakamra jársz a legváratlanabb pillanatokban is, hogy játszhass, mert amúgy erősebb vagy nálam. A játékszerednek használsz, ami engem ugyan bosszant, de mindig megpróbálok tenni ellene. Vagy magányos, de igencsak talpraesett vonyító vagy, vagy pedig egy erős férfiakból álló még erősebb alfa. De azért... mint írtam, tudsz te néha jófej is lenni...
Ha végre megjöttél, dobj egy pm-t, mert már alig várom, hogy seggbe rúghassalak.  rukiddin






Ruben Victoriano
Oscar Tumblr_inline_pfn6ypR0Ao1qlt39u_250
WISE MEN SAY, ONLY FOOLS RUSH IN
BUT I CAN'T HELP FALLING IN LOVE WITH YOU

Oscar Tumblr_inline_pfmxnejtXn1qlt39u_250
SHALL I STAY WOULD IT BE A SIN
IF I CAN'T HELP FALLING IN LOVE WITH YOU

Play by: :
PAUL VAMPIRE WESLEY
Életkor :
177
Tartózkodási hely :
VICTORIANO KÚRIA
Foglalkozás :
Rendőr
Oscar Tumblr_inline_pfmy9eHau61qlt39u_250
Keresettek :

Oscar Empty
Vissza az elejére Go down
 

Oscar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Keresett karakterek :: Már megalkotott karakterek-