Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Joshua, a lélekpárom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Kedd Ápr. 28, 2020 5:49 pm

Aneira Llewellyn
daimon: a kapzsiság mestere, csalóka üzletek kötôje
Joshua
Lélekpár, pain in my ass


Becenév:
Josh, Seggfej, Neteddodaaztakönyvet
Kor:
27
Nemi identitás:
Hetero
Faj:
Boszorkánymester
Play by:
Aaron Taylor-Johnson
Aki várja:
Én
Karakter állapota:
foglalt

I need you


Az előző megalkotó, akivel együtt érkeztem az oldalra úgy döntött, hogy leadja a karaktert, de az előző Josh karakterlapja itt olvasható inspiráció gyanánt: https://monster-chronicles.hungarianforum.net/t2378-joshua-hayes

Úgy éreztem, hogy ideje lenne újra meghirdetni Neira lélekpárját. Igazából, nagyon sok minden alakítható vele kapcsolatban. Azonban akadna néhány fix dolog, amit szeretnék megszabni:
- Josh a megalkotóra bízott oknál fogva nem kereste meg soha Neirát, boldogan élte a kis életét, ezért a karakterem borzasztóan neheztel rá
- Neira legjobb barátnője, Odessa felkereste Josht és egy mágikus tárgyat ajánlott fel cserébe a találkozóért, azonban Josh soha nem kapta meg a tárgyat, ugyanis Odessa meghalt (valójában meggyilkolták, de a sztori szerint úgy tudjuk baleset volt)
- tehát Josh Beacon Hillsben ragadt, hiszen esze ágában sem volt tágítani a varázstárgy nélkül, azt a megalkotóra bízom, hogy végül hol szállt meg és mivel foglalkozik Neira idegelése mellett
- Joshnak már néhány hónapja itt kellene tartózkodnia, ez idő alatt pedig valami hülye oknál fogva elkezdett Neira nyakára járni, vélhetően az is közrejátszik benne, hogy Neirától szeretne információkat szerezni a varázstárggyal kapcsolatban, de a lányom erről semmit nem tud, cserébe viszont felforgatja a lány munkahelyét
- igazából eleinte egy elég szélsőséges, vitákkal teli kapcsolatot képzeltem nekik, hiszen Neira néhány évvel ezelőttig nem tudott a saját kilétéről sem, ellenben a sráccal, aki arra sem vette a fáradtságot, hogy megkeresse őt
- úgy képzeltem, hogy ha esetleg Joshnak sikerülne rávennie a lányt, akkor együtt nyomoznának a tárgy és Odessa halála után
- a többi pedig úgyis alakulna a játéktéren

Nagyon-nagyon várlak téged! Ha megérkeztél, akkor nyugodtan keress ezen a karakteren, vagy Ethan-ön. Mostanság kicsit nem voltam túl aktív író, de szeretném magam aktivizálni, és ehhez nagy löketet adna, ha megérkezne a lélekpárom is! Igazából tényleg alkuképes vagyok mindenben, csak gyere, és beszéljük meg!






Aneira Llewellyn
Joshua, a lélekpárom 8dd5cbc07118c6ac46a6995a06fc3336
Play by: :
Imogen Poots
Életkor :
31
Tartózkodási hely :
Beacon Hills
Foglalkozás :
shop assistant in a bookstore
Joshua, a lélekpárom Giphy.webp?cid=790b7611aeaa09301a0fb2fc0d9f7e739844b07beac070a1&rid=giphy
we are all different but there’s something kind of fantastic about that, isn’t there?
Keresettek :

Joshua, a lélekpárom Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Május 02, 2020 10:06 am

Vendég
Vendég
Joshua
lakótárs


Becenév:
nem szoktalak becézni
Kor:
27
Nemi identitás:
nem sok közöm volt hozzá
Faj:
boszorkánymester
Play by:
Aaron Taylor-Johnson
Aki várja:
Neira és én
Karakter állapota:
Szabad / Foglalt

I need you


Nem sokat tudok rólad, mindössze azt, hogy valamiféle üzletet kötöttetek az unokatestvéremmel, Odessával, ami viszont a halálával nem teljesült be. Talán, mivel egy család voltunk Odessával, valahogy nálam kötöttél ki. Ebben persze az is nagy szerepet játszott, hogy bűntudatom lett volna, ha az utcán hagylak, miközben csak miatta jöttél ide. Arról nem is beszélve, hogy Odessával együtt én is úgy gondolom, hogy nem ártana megbékélned Neira jelenlétével. Bár nem vagyok az a típus, aki bárki magánéletébe is belemászna, mivel egy névleges összeget minden hónapban beszolgáltatsz - mert, hogy te nem akarsz tartozni nekem -, így minden szó nélkül hagyom, hogy nálam maradj az első emeleten. Nem kérdezgetlek, mindössze kikötöttem, hogy a háztól minden balhét távol kell tartanod. Valamint mágikus tárgyat. Nem fejtettem ki, de tisztában vagy vele, hogy mennyire ellene vagyok, és a kérésemet tiszteletben is tartod, amiért hálás vagyok. Elvégre, úgy tudunk egymás mellett békésen meglenni, hogy nem lépjük át a másik által meghúzott határokat.

/ Én ugyan nem tudok róla, de legalább is erősen eltekintek felette, viszont te igyekszel megszerezni azt a mágikus tárgyat, amit Odessa ígért neked. Ez viszont egy pont után arra fog rávezetni, hogy Odessa halála nem baleset volt, mint ahogyan azt beállították, a tárgy pedig nem került elő, sőt. A felfordulásból kitalálható, hogy ők is csak erősen keresték. Valószínűleg segítségre lenne szükséged, hogy megtaláld. Ettől a ponttól fogva pedig, ha tudomásomra jut a dolog, már nem fogok többé tétlen maradni. Tudni akarom, hogy mi történt vele, ezért cserébe pedig szíves örömest segítek neked. /

Az előző userrel, valamint Neirával mi együtt jöttünk az oldalra, egy kész plottal, a kapcsolat a karakterek között innen ered. Személy szerint szeretném is megtartani, mivel egy nagy fordulópont a karakterem életében, hogy az unokatestvére nem halott, így ha valaki bevállalja, hogy megalkotja, örülnék, ha rám is gondolna majd. please Természetesen nem kötelező, lévén szó, hogy a keresett fő hirdetője Neira, így tessék csak inkább hozzá igazódni. Mindenesetre, lelkesen várom én is a jelentkezőket. *-*






Anonymous

Joshua, a lélekpárom Empty
Vissza az elejére Go down
 

Joshua, a lélekpárom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A lélekpárom
» A lélekpárom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Keresett karakterek :: Már megalkotott karakterek-