Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
Hétf. Márc. 08, 2021 5:57 pm

Aaron Black
daimon: a kapzsiság mestere, csalóka üzletek kötôje
Sziasztok!

Az utóbbi időben nem voltam túl aktív, de most még egy kis türelmet kétnék, míg visszarázódom. Történt egy-két dolog, ami most nem enged teljes koncentrációt sehova sajnos. Néha csak a fejemet kapkodom ide-oda. zacsi

Sietek vissza azokhoz, akiket ez érint! 55

Aaron és a többiek

Aaron Black
Nem vagyok itt! Tumblr_inline_p3zzzwgT9z1u3u0uv_250
Every night is
the dawn of a new day

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl8cE0Gd1u3u0uv_250
You don't lose if you learn from your mistakes
Play by: :
↭ Chris Wood ↯
Életkor :
32
Tartózkodási hely :
↭ Beacon Hills ↯
Foglalkozás :
↭ Police Officer ↯
Look at you, you're
just as fucked up as me

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl5kqyed1u3u0uv_250
How can you love if you don't love yourself?

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Márc. 03, 2021 1:58 pm

Vendég
Vendég
Heyyo!

Személyes okokból nem igazán leszek egy darabig elérhető. Lehet, hogy csak egy hétig fog tartani, lehet hogy tovább, ezt sajnos nem tudom megmondani előre. A játékostársaimtól türelmet kérek, igyekszem összeszedni magam.
Addig is mindenkinek jó játékot!

Kukás-team

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Jan. 13, 2021 12:32 pm

Vendég
Vendég
Hello *-*

A gépem javítása egy olyan sikeres dolog volt, hogy a mai nappal meg is halt a drága. Telefonról tudom nézegetni az oldalt, reagokat igyekszem írni, de nem ígérek semmit, mert nem vagyok hozzászokva a telefonon gépeléshez, bármennyire is béna dolog zacsi
Új gépem nem tudom mikor meg hogyan lesz, de addig is csórogatni fogom majd valaki gépét remélhetőleg.
Julia és az egy posztal ez alatt linkelt idióták

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Jan. 04, 2021 11:48 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Helló Smile

Sajnos nem igazán vagyok a legjobban, ráadásul a gépem is néha alig akar elindulni, azt is meg kell javítanom, így pár napig nem igazán leszek elérhető a fórumon. Igyekszem azért felnézni naponta egyszer, de nem tudok semmit megígérni sajnos.
Sietek vissza hozzátok 16

Dodo és a többi idióta

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Dec. 28, 2020 2:11 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Hahó! cute

Nagy ritkán írok ide - ilyenkor is utálom, de sajnos kénytelen vagyok kiírni magamat egy rövid időre. Szükségem van néhány nap pihenőre, mert igencsak lemerítettek az ünnepek, szóval legközelebb valamikor január első vagy második hetében jövök vissza. zacsi
Addig is továbbra is elérhető leszek itt mindenki számára, fel-fel fogok lesni az oldalra, hogy rajtatok tartsam a szemem! Very Happy
Rosszak legyetek és előre is BUÉK mindenkinek! tipsy Szottyongat

Stella Argent
Nem vagyok itt! 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Dec. 10, 2020 5:16 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! Smile

Megint eltűnök egy kis időre, majd igyekszem visszatérni, ahogy tudok.

Kukás-team

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 16, 2020 8:39 pm

Vendég
Vendég
Hey mindenki!
Eltűnök egy kis időre, de igyekszem összeszedni magam a közeljövőben!
Addig is pusszantás mindenkinek! Szottyongat

Kukás-team

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Május 31, 2020 5:45 pm

Aaron Black
daimon: a kapzsiság mestere, csalóka üzletek kötôje
Sziasztok!

Frissíteném a kiírásom. Úgy néz ki, hogy egy, rosszabb esetben két hét múlva sokkal több időm lesz bármire... vagy éppen mindenre. Very Happy
Tehát a lényeg az, hogy hamarosan visszatérek a fórumra, mindegyik énemmel egyetemben.  hmm  

Ölel titeket;
@Aaron Black & @Mikael Deveraux

Aaron Black írta:
Sziasztok!

Nem akartam ide írni és nem is olyan üzenetnek szánom, ami azt sugallja, "teljesen elveszek", de az tény, hogy a nyári szezonom elindulni látszik. Eddig volt váltótársam, most viszont nincs, így a főnökasszonyom ugrik be heti 2 alkalommal kb. és a többi szabadnapom az időjárás kezében van - ha esik, itthon vagyok, ha száz ágra süt a nap, akkor reggeltől-estig dolgozok. (Értsük ezt úgy, hogy reggel 8-ra megyek és 9 után indulhatok haza, tehát a legjobb esetben is fél 10, 10 fele érek haza.)
A tényeket összevetve tehát hosszú türelmet kérnék nagyjából szeptemberig mindenkitől - akarok reagokat írni, de jó kérdés, mikor és hogyan fog sikerülni.
Ígérem, amikor tudok, jövök és írok, mert imádom az oldalt és nem akarlak titeket itt hagyni!!! Remélem, megvártok. zacsi  

A megértéseket köszönöm, a továbbiakról pedig... nos, reméljük a legjobbakat!  couple   

Ölel titeket;
@Aaron Black & @Mikael Deveraux

Aaron Black
Nem vagyok itt! Tumblr_inline_p3zzzwgT9z1u3u0uv_250
Every night is
the dawn of a new day

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl8cE0Gd1u3u0uv_250
You don't lose if you learn from your mistakes
Play by: :
↭ Chris Wood ↯
Életkor :
32
Tartózkodási hely :
↭ Beacon Hills ↯
Foglalkozás :
↭ Police Officer ↯
Look at you, you're
just as fucked up as me

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl5kqyed1u3u0uv_250
How can you love if you don't love yourself?

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 07, 2020 12:07 am

Aaron Black
daimon: a kapzsiság mestere, csalóka üzletek kötôje
Sziasztok!

Nem akartam ide írni és nem is olyan üzenetnek szánom, ami azt sugallja, "teljesen elveszek", de az tény, hogy a nyári szezonom elindulni látszik. Eddig volt váltótársam, most viszont nincs, így a főnökasszonyom ugrik be heti 2 alkalommal kb. és a többi szabadnapom az időjárás kezében van - ha esik, itthon vagyok, ha száz ágra süt a nap, akkor reggeltől-estig dolgozok. (Értsük ezt úgy, hogy reggel 8-ra megyek és 9 után indulhatok haza, tehát a legjobb esetben is fél 10, 10 fele érek haza.)
A tényeket összevetve tehát hosszú türelmet kérnék nagyjából szeptemberig mindenkitől - akarok reagokat írni, de jó kérdés, mikor és hogyan fog sikerülni.
Ígérem, amikor tudok, jövök és írok, mert imádom az oldalt és nem akarlak titeket itt hagyni!!! Remélem, megvártok. zacsi  

A megértéseket köszönöm, a továbbiakról pedig... nos, reméljük a legjobbakat!  couple   

Ölel titeket;
@Aaron Black & @Mikael Deveraux

Aaron Black
Nem vagyok itt! Tumblr_inline_p3zzzwgT9z1u3u0uv_250
Every night is
the dawn of a new day

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl8cE0Gd1u3u0uv_250
You don't lose if you learn from your mistakes
Play by: :
↭ Chris Wood ↯
Életkor :
32
Tartózkodási hely :
↭ Beacon Hills ↯
Foglalkozás :
↭ Police Officer ↯
Look at you, you're
just as fucked up as me

Nem vagyok itt! Tumblr_inline_ozxl5kqyed1u3u0uv_250
How can you love if you don't love yourself?

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 29, 2020 12:02 pm

Vendég
Vendég
Halihó!

Nem tervezek hosszútávon elveszni, csak ezen a héten és a jövő heti érettségi kapcsán írom be magam ide. Ha valakinek kellek, akkor PM-ben vagy chaten elér, és ugyan ez nem sok mindenkit érint játék szempontjából, de reagokkal majd akkor jelentkezem, ha túlvagyok ezen és nem rántottak meg matekból Rolling Eyes

Köszi a türelmet 33

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 21, 2020 9:20 am

Vendég
Vendég
Csók mindenkinek cute
Nem gondoltam hogy elfog jönni az a nap ebben a félévben, hogy ide kell írnom, de néha az élet így alakul, főleg ilyen csodás távoktatás mellett. Május 15. a szorgalmi időszak vége, ami 3 vagy 4 hét. Ez alatt nem fogok eltűnni, de a hétköznapokat főleg a beadandókra kell szánnom, különben nem leszek meg velük. Persze emellett elérhető leszek, zaklatni lehet pm-ben, reagokat is fogok írni, csak esetleg nem olyan gyakran. Szóval azért senki ne akarjon pezsgőt nyitni, mert nem szabadultatok meg tőlem Rolling Eyes
Szóval itt leszek, de május 15-ig türelmet kérnék cute

Julis és a többi bolond

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 01, 2020 6:34 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Na pupákok rossz hírem van; úgy hozta ez a drága jó élet, hogy egész áprilisban a záródolgozatomon fogok dolgozni, amivel hó végére mindenestül el kell készülnöm. bruh  Ez idő alatt sajnos nem tudom, mennyi kapacitásom marad reagokra, meg úgy egyáltalán bármire, ezért elnézést kérek mindenkitől, akinek tartozom! Sad De nagyon igyekszem vissza hozzátok, pm-ben pedig továbbra is végig elérhető vagyok, ha kellek, nyugodtan lehet zaklatni! Very Happy
Vigyázzatok magatokra, rosszak legyetek, de ne feledjétek, mindent látok! rukiddin Szottyongat

Stella Argent
Nem vagyok itt! 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Feb. 14, 2020 1:02 am

Ethan Wayne
vérjaguár: falka nélküli fenevad, ki lesbôl támad
Én is elutazok srácok. Nem messze én nem sokáig, úgyhogy jövő héten válaszolok mindenre. Pm-ben Ethannel találtok meg, discordon fellelhető vagyok. Legyen szép hétvégétek, aztán majd jelentkezem  33

Ethan Wayne
Nem vagyok itt! Tumblr_o0lsyoCRNU1s1ab16o2_500
Play by: :
Cody Christian
Tartózkodási hely :
Beacon Hills
Foglalkozás :
Nyomozó
Nem vagyok itt! Tenor

A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality.
Keresettek :

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 13, 2020 2:39 pm

Vendég
Vendég
Már megint én! 16

Ez igazából csak egy update lesz, szóval azt hiszem, bele is vágok.
Az előző posztban már említettem, hogy egy bizonyos utazást szervezek... Na hát az össze is jött, ami annyit jelent, hogy nagyon nagyoooon hosszú távon tervezek külföldön maradni, egyelőre viszont kb egy évre megyek ki fixen, vagy kettőre. Ez idő alatt megpróbálok szerezni laptopot (meg egy letelepedési engedélyt is, na az lesz még necces), addig pedig mobilról igyekszem majd aktívkodni itt is, facén is, mindenütt, de nem ígérek semmit! Very Happy Szurkoljatok nekem, akit pedig érdekelnének a részletek, privátban (Dannynek ha lehet, vele vagyok bejelentkezve mindenhonnan XD), discordon, facén, instagramon (ki hol talál meg) nyugodtan írjon és szívesen mesélek!
Addig is puszi a nózitokra, legyetek jók és ne sunyuljatok a hátam mögött, mert még mindig mindent látok! suspicious

Sok szeretettel:
Kukás-team

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 21, 2020 12:46 pm

Vendég
Vendég
Na heyloo everyone! Smile

Az a helyzet, hogy sikerült találnom egy munkát, 12 órás műszakban vagyok és összevissza beosztással, így még a mostaninál is gyengébb teljesítménnyel tudok aktívkodni az oldalon...
DE!!! Továbbra is nyugodtan zaklassatok pm-el, ha van valami, mindössze annyit kérek, hogy jelezzétek oldalt a kischatben, mert nem lesz mindig időm az összes multimmal belépni és megnézni, hogy jött-e valami fontos üzenet. Very Happy Továbbá igyekszem a szabadnapokon reagolással is foglalkozni, csak közben még intéznem kell az utazásomat is (aki tudja, érti miről beszélek, a többieknek elég annyi, hogy a jövőmet építgetem), stbstb. Deeee nem tűntem el örökre, szóval ne rosszalkodjatok a hátam mögött! Mindent látok... suspicious

Puszilok mindenkit!
(User lány, szóval nem ciki)

Kukás-team



Jja, ezt pedig azoknak küldöm, akiknek szar napjuk van éppen:


Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Jan. 09, 2020 6:27 pm

Vendég
Vendég
Sajnos egy ideje nem sikerült reagokat produkálnom egyik pofimmal sem, mivel a vizsgaidőszak lángjain perzselődöm jómagam is, így most elnézést kérek minden játékos partneremtől. zacsi 57 Már csak a holnap, valamint a 14-e van hátra (ha nem bukok meg semmiből), szóval igyekszem visszafele utána! Szurkoljatok... pls









Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Dec. 09, 2019 2:57 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Kukk!

Korábban ugyan már jeleztem felétek, de sajnos eljött az ideje, hogy ide is megírjam; 2019. Dec. 13-ig a közelgő vizsgáim miatt nem igen leszek jelen az oldal életében. De vészhelyzet esetén így is el fogtok tudni érni az admintársaimon keresztül, akár még pm-ben is, mert úgyse bírom ki, hogy ne kukkantsak fel az oldalra, szóval tuti látni fogom. Very Happy
Valamint, sajnos Január végéig előreláthatóan be leszek lassulva a reagokkal, mert az egyetem egy perc nyugtot se hagy nekem. bruh Szóval szeretném a türelmeteket és megértéseteket kérni, köszönöm!
Továbbra is legyetek rosszak, de ne feledjétek; mindent tudok! rukiddin Szeri

Stella Argent
Nem vagyok itt! 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 15, 2019 5:10 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Szeretném én is a türelmeteket kérni még december közepéig, addig meg hajtás van sajnos, túlórázom, szombatozok, élni sincs időm. De utána röppennek majd vissza a reagok. Elnézést minden játékostársamtól!  zacsi

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Okt. 22, 2019 6:13 am

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Kis türelmét szeretném kérni mindenkinek, besűrűsödtek a napjaim, meló helyről meg nem érni el az oldalt. Cry

Hamarosan visszatérek!

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Okt. 08, 2019 10:12 pm

Vendég
Vendég
Halihó!
Minden játékostársamtól elnézést kérek, de egy kisebb családi mizéria okán legalább két hétig inaktívkodom. Olykor chaten felbukkanok, megidézni pm-mel lehet.
Üdv Ari

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Okt. 08, 2019 9:55 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! Sajnálom, de továbbra sincs időm és energiám írni, de igyekszem összeszedni mindkettőt, és lassan elkezdem pótolni a hiányokat! Üdv, Rys

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Szept. 10, 2019 8:47 pm

Vendég
Vendég
Hellobello!

Nem gondoltam, hogy írok ide, de mégis... :annoyed:
Munka és egyetem az összejött, igyekszem visszatérni, azonban minden partneremtől türelmet kérek, ahogy Lynne átalakításáért.
Sajnálom crying1
Remélem, minél hamarabb vissza tudok térni, addig is vigyázzatok magatokra! cute
Köszönöm! 16
#teamAvery

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Szept. 10, 2019 5:56 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! A héten várhatóan sajnos szabadságolni fogom magamat a reagok alól, de amint tudok írok. Üdv, Emrys

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Jún. 30, 2019 5:20 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Sziasztok!

Gyűlölöm, hogy ide kell írnom, de sajnos vannak dolgok amik az ember irányításán kívül esnek. A héten egyik családtagom sajnos elhunyt, és bár azt hittem beletudom vetni magam az írásba, hogy ne arra koncentráljak legalább, de nem megy. Igyekszem egy egy héten belül visszatérni hozzátok, addig is mindenki legyen jó Szottyongat

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Május 28, 2019 9:31 am

Vendég
Vendég
Hellobello!

Hát, eljött az idő, vizsgaidőszak megérkezett Sad
Vagyis amíg nem végzek, biztos, hogy nem tudok reagot írni. Köszönöm a türelmet és mindenkinek sok sikert és kitartást az év végére! Szottyongat

Szép napot!

Anonymous

Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nem vagyok itt! Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-