Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
Szer. Ápr. 13, 2016 8:31 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!  *-*

Stiles miatt nem tudok írni, mert egy sunyi alak és elveszi minden időm, és ihletem sincs. :/ Igyekszem jönni :3

Lyds, Bell

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 13, 2016 8:31 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok drágaságaim *-*

Ezen a héten biztos nem fogok tudni írni, mert Bell teljesen elfoglal és a többi magánéleti gond/nem gond miatt. Dee a kalandba fogok írni, ha minden jól megy.

Bocsánat mindenkitől akivel játszom.

Dalci és a többi nyomorék.

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Ápr. 09, 2016 12:12 pm

Vendég
Vendég
Hahó!
Elképzelhető, hogy nem leszek mostanában olyan aktív/gyors reagírás és kódolás szempontjából, mert muszáj tanulnom, tételeket kidolgoznom, meg hát vizsgáznom azután. Szóval előre is elnézést mindenkinek, akinek tartozom, igyekszem lassan utolérni magam. Ja, és rugdossatok le néha chatről. xd
Horpasztás,
Mason, Noah, Winnie

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 05, 2016 5:48 pm

Vendég
Vendég
komolyan mondom... végre eéterveztem hétvégén, hogy majd írok, aztán... ööö... sikerült lesérülnöm a vasárnapi koncerten egy icipicit... xddd
fogalmazzunk úgy, hogy a jobb ,mutatóujjam éppenséggel használhatatlan és rohadt szarul tudok emiatt gépelni, meg írni... meg rajzolni is amúgy de mindegy xddd
remélem mielőbb rendbejövök, addig meg nem tom várharo e reag *-*

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 04, 2016 9:37 pm

Vendég
Vendég
Halihó! Smile

A mostani hetem eléggé húzós lesz, sok mindenből írok, javítanom is kell, ezért ritkábban fogok tudni feljárni az oldalra, így hát reagok is lassabban fognak érkezni tőlem. :00:
A kalandba igyekszek legkésőbb 10-én írni, illetve azoknak is sietek a válasszal, akiknek tartozok.

xxx Malia & Hope

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Márc. 31, 2016 3:59 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!
Sajnos nem tudom, hogy ezen a héten hogyan fogok tudni aktívkodni az oldalon, mert pénteken és szombaton barátnőmnél alszok, vasárnap pedig tanulnom kell hétfőre. O.o Este, ha lesz időm és a tanulás nem szívta le az agyamat, akkor természetesen igyekszek írni mindenkinek.

xxx Hope & Malia

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Márc. 17, 2016 4:15 pm

Vendég
Vendég
Hali, Cukorbogyók!
Picit eltűntem mostanában, melynek oka, hogy egyre jobban kezdem unni a telefonról való reagolgatást, mivel körülbelül kétszer annyi idő, és az utóbbi időben kezd elveszegetni is, amit elmentek. Ezért döntöttem úgy, hogy amíg nem lesz gépem - ami remélhetőleg a húsvéti időszakot jelenti -, tartok egy kis szünetet. Addig egy kis türelmet kérek azoktól, akiknek tartozom. Pm-ben lehet zargatni, ha hiányzom, vagy valami, azt meg tudom nézni. ^^

pusszantás, Jo (és Vic)

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Márc. 15, 2016 10:22 am

Vendég
Vendég
I will not be here!

Hát az a nagy helyzet, hogy ma végetért a szabadnapom s sajnos (vagy nem sajnos) holnaptól vissza kell ülnöm az iskola padba. Ezért szeretném jelezni mindenki felé, hogy előreláthatólag hétköznapokon nem tudok lenni. DE ha mégis, akkor igyekszem, s írok akinek kell és ha még az is belefer, nagy chatre is fellógok. Viszont ha ez nem jönne össze, akkor minden hétvégén leszek, s elerhető vagyok  *-*  Magyarázatképpen pedig: ezzel szeretném elkerülni, hogy ok nélkül inaktiv legyek s itt kelljen hagynom az oldit. Hiszen nagyon szeretek itt lenni, egy élmény a társalgás és a szerep is. De sajnos mar többször kellett elmennem a suli miatt.
Ui.: Adminok fele pedig: remélem nem nagy gond, hogy ezt a kódot használtam a közlendőm legépelésére  :3:  :nyal:
XoXo: Dorothy  :hello:


Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 24, 2016 7:52 pm

Admin
I will not be here!

Sajnálatos módon úgy alakult, hogy a munka felemészt, és így nincs se energiám, se ihletem ahhoz, hogy fel tudjak jönni az oldalra. Cry Minden esetre fel fogok nézni az oldalra, Facebookon elértek, ha nagyon szükség lenne rám. Akinek tartozom attól türelmet kérek. Amint javul a helyzet jövök és újra zargatlak benneteket. Addig is jót NE halljak rólatok Wink
XOXO Malia/Bex Nagyon szeri Szottyongat


Admin
Nem vagyok itt! - Page 4 Tumblr_pwp6qpTqxl1uek0c7o3_r1_250
Nem vagyok itt! - Page 4 Tumblr_pwp6qpTqxl1uek0c7o4_r1_250
Életkor :
11
Nem vagyok itt! - Page 4 Tumblr_pwp6qpTqxl1uek0c7o2_r1_500
"We don’t go out in the middle of the night murdering people,
DO WE?”


Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 03, 2016 11:48 pm

Vendég
Vendég
Egy kicsit távol leszem, nincs ihletem, valamiért elment.
Nincs sok játékom, de a játszótársaimtól türelmet kérek, ha valaki szeretne valamit pm-ben megtalál. Az oldalra fellesek párszor, mindenki további szép játékot, remélem minél előbb visszatérek.

Ally

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Szept. 23, 2015 9:47 am

Vendég
Vendég
Ha 13 órakor utazom Budapestre SOS romokban heverő párkapcsolatom ugyanis a végét járja és lehet most teszünk végleg pontot az ügyre 7 év után, szóval van bőven mit megbeszélnünk. Ez viszont azt jelenti, hogy pénteken este érek csak haza és a lelkiállapotomtól függően esek neki Derek drága válaszának. Sajnálom, hogy ennyit csúszok vele hiszen korábbra ígértem, de ez most eléggé elvonja a figyelmemet. :/ Netem sem lesz ez idő alatt, úgyhogy még csetre se tudok feljönni sajnos, pedig itt nem hagynám a bandát! Legyetek jók, mert ha visszajövök szétcsapok köztetek. Wink

Peter és júzere

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Aug. 24, 2015 9:34 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Ahogy azt észrevettétek, az elmúlt másfél hónapban el voltam tűnve. Először is ne haragudjatok miatta!
Olyan dolgok történtek az életemben, amelyek eléggé letaglóztak, ráadásul még új helyre is kellett költözni. Nem szeretném részletezni, hogy mi történt, legyen elég annyi, hogy eléggé leszívta minden energiámat.

Pár napot szeretnék még kérni tőletek, aztán ha engeditek, akkor visszahoznám drága Violet-emet az élők sorába!

Vigyázzatok magatokra addig is! Wink

Vio

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Aug. 15, 2015 1:07 pm

Vendég
Vendég
Hahó,
Holnaptól egy hétig (16-23.) nem leszek gépközelben, úgyhogy reagolni sajnos nem fogok, és a gilisztákról is nektek kéne gondoskodni, de majd telóról felnézek ám, és megleslek titeket. :nyal: Legyetek rosszak. :3

Stiles

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Aug. 12, 2015 1:14 pm

Vendég
Vendég
Egy jó és egy rossz hírrel jövök. :00: Péntektől, vagyis 08.14.-től 19.-éig Siófokon leszek a barátomnál. Utána pedig mivel végre ismét kaptam munkát 20.-ától legkésőbb 21.-étől Zánkán dolgozom a hó végéig mint vendéglátós alkalmazott. Úgyhogy aki egy fagyira vágyik vagy csak valamit enne, jó eséllyel futhat ott belém. Razz

Ez azonban azt is jelenti, hogy nem valószínű hogy tudok sokat lenni az oldalon, írni talán egyáltalán nem. Barátomnál csak mobilról leszek, Zánkán pedig azt se tudom lesz-e wifi, laptopot ugyan viszek de kérdéses hogy munka után lesz-e még időm és energiám netet vadászni ha alapból nincs a szállásunkon. naa Ha viszont van net, akkor reagolok amint tudok ígérem. Smile

Úgyhogy szeptemberig takarékra teszem magam... holnap viszont még vagyok. Wink

Mindenki kedvenc Hale-je, Peter :3:

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Aug. 12, 2015 10:03 am

Vendég
Vendég
Baleset érte az én csodálatos ketyerémet, amit telefonnak csúfolnak, de felér egy laptoppal. Szóval a drága most szervízben van, gép hiányában, és egy olyan telefonnal, ami a mozgó kép fogalmát sem ismeri nehéz helytállni. Emiatt egy 2-3 hétre, maximum egy hónapra kiesek egy kicsit. Ha tudok írni, azonnal írok, próbálok majd nem megvárakoztatni nagyon titeket, addig se halljak jót drágáim :3

Kirus, Brett, Noelle xoxo (vagy mi)
Pandus, te meg vigyázz a babusra! 16

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Júl. 24, 2015 4:14 pm

Vendég
Vendég
A hétvégén nem nagyon leszek, de vasárnap már jövök vissza délután Smile Akkor írok mindenkinek! 16

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Júl. 16, 2015 12:09 pm

Vendég
Vendég
Hello, drága puszedlik!
Az a helyzet, hogy most szombattól (07.18.) jövőhét vasárnapig (07.26.) nem leszek elérhető, és tudtommal nem lesz net, így felnézegetni sem fogok majd tudni. De legalább lesz időtök meglepi bulit rendezni nekem. Addig megpróbálok mindenkinek válaszolni, de ha mégse sikerülne, akkor ezer bocsánat. >< Legyetek rosszak. Razz
Szeretés, horpasztás, csóközön,
Stiles Szottyongat

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Júl. 10, 2015 12:13 pm

Vendég
Vendég
Hahó drágák! ^^
Az a nagy büdös helyzet van, hogy hétvégére elutazom, úgyhogy valószínűleg nem leszek elérhető. A reagok majd mennek, zaklatni meg ez idő alatt Maliát tessék. Razz

Csóközön,
Kate

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Aug. 31, 2014 6:04 pm

Vendég
Vendég
sziasztok

tudom mostanába se voltam túl aktív, de összejöttek a dolgaim, amit rendeznem kell. Ez lehet pár nap, de akár 1,2 hét is. Igyekszem
Köszönöm a megértést

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Aug. 27, 2014 5:42 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!
Tudom mostanában nem vagyok túl aktív,csak WIFI problémákkal küzdök.De igyekszem lenni és írni azért.
Xoxo Alex/Barbi/Moira

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Aug. 14, 2014 9:17 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok most egy darabig nem tudok írni de igyekszem vissza, akikkel játszok kérem legyenek türelemmel Wink

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Aug. 09, 2014 10:53 am

Vendég
Vendég
Úgy alakult, hogy Aug. 10-től számítva egy hétig nyaralni megyek. Bár igyekszem majd gépközelben lenni legalább esténként, de nem garantálom, hogy tudok írni. Előre is elnézést mindenkitől akivel játékom van. Ha hazaértem mindent ezerrel bepótolok.  Wink 

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Aug. 07, 2014 9:40 pm

Vendég
Vendég
Drágaságok!

Sajnos a mai napból tanulván, most nem leszek reag képes, sőt chat képes se egy darabig.
Megkezdődött a maratoni szülinapi dömping!Smile
S hét napon át tartott a csoda...
Na, jó igazából, csak három napig leszek távol, de ez jobban hangzott.Very Happy

Szóval viszlát vasárnap, legyetek rosszak!^^
xoxo

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Júl. 17, 2014 8:01 pm

Vendég
Vendég
Sajnos újra kell ide írnom. szombat,vasárnap és hétfőn vagy is 19,20,21- én nem leszek elérhető. Viszont amint vissza jövök igyekszem be pótolni az összes reagot.
Sietek vissza. Wink 
xoxo Barbi/Alex/Moira

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Júl. 11, 2014 8:07 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! Sajnos internet problémákkal küzdök és, ha valamiért nem mennének a beígért reagok vagy csak úgy eltűnnék, akkor ez okból lesz. Embarassed  Remélhetőleg ez a probléma hamar meg fog szűnni és utána mehet a gyorsabb reagozás. Very Happy 
xoxo Moira-Alex-Barbi  Razz

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nem vagyok itt! - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-