Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
Kedd Május 28, 2019 8:18 am

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Kicsit besűrűsödtek nálam is a napok, szóval egy időre jegelem magam. Dee...igyekszem vissza Smile


Újra itt bounce

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 16, 2019 1:37 pm

Vendég
Vendég
Bizonyos okok miatt holnaptól huzamosabb ideig nem leszek. Elnézést kérek mindenkitől a kellemetlenségekért.
Rachel

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Szept. 17, 2018 6:14 pm

Vendég
Vendég
Heyhoo!

Kicsit most el vagyok havazva a szalagavatós, afterpartys, érettségis, sminksulis, stresszbombás szemétkupaccal, úgyhogy nem nagyon fogok tudni mostanában a fórumozásra koncentrálni... Nem vagyok itt! - Page 2 3551052960
De amint kikukáztam mindent és sikerül rálépnem az arany középútra - egyből ez jutott eszembe, köszi drága irodalom... -, visszatérek!
Imádlak titeket, foltokban megjelenek majd egy-két reag erejéig! <3

Puszi, ölelés, minden egyéb, ami jár nektek Megeszlek
Kukás-team

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Szept. 16, 2018 2:49 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Chatfalon már többször jeleztem, hogy élek még, nem tűntem el és ígértem ezt-azt, de sajnos nem mindig tudom teljesíteni. Mostanában nem sok időm van, ami van, abban meg igyekszem élni is, szerepezni is, meg más hobbijaimnak is élni. Máshol is játszom, nemcsak ezen az oldalon, van amikor ehhez a karihoz, van hogy ahhoz van ihletem, van hogy ehhez az oldalhoz, van, hogy egy másikhoz van kedvem. Aki több oldalon játszik több karakterrel, (nekem jelenleg 7 aktív karakterem van és majdhogynem 80 játékom) annak szerintem ez nem újdonság. De igyekszem most már pótolgatni, viszont egyelőre nem fogok tudni napi rendszerességgel feljárni, max heti-kétheti rendszerességgel. De nem fogok eltűnni félévekre, évekre, senki se aggódjon emiatt. Smile
A játékostársaim megértéséért hálás köszönet! Ha valaki esetleg ennek fejében már nem akar játszani velem, akkor pm formájában jelezze, megértem! Köszönöm! Smile

Charmie és Camilla

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Aug. 28, 2018 12:22 pm

Vendég
Vendég
Szép napot :3:

Ugyan nem teljesen nem leszek itt, de holnap költözök koliba, és kolis tábor lesz két napig. De hát ugye a szobámban leszek, géppel, nettel, nem hiszem, hogy gond lesz az itt levés xd
Viszont elsejétől 3-ig vagy 4-ig gólyatáborom van, és akkor nem igazán lesz időm nézegetni az oldalt, meg mobilnetem sincs már annyira, hogy bármikor bármit tudjak rajta csinálni. De utána megint vagyok, és meg se szabadultok tőlem hmm

Porszívó és a csipet-csapat többi tagja

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Júl. 15, 2018 10:14 am

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Kukucs pupákok! *-*

Hétfőtől a jól megérdemelt (lol) nyaralásra megyek és egészen a Augusztus 1-ig nem igen leszek aktív a reagozás terén. Természetesen esténként fellelhető leszek itt az oldalon, az üzenetekre válaszolni fogok, ne sírjatok miattam. Vihogi

Rosszak legyetek! Szottyongat

Stella Argent
Nem vagyok itt! - Page 2 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! - Page 2 RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Jún. 27, 2018 8:01 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Csókolom cute

Tudom, megint én írok, főleg, hogy az érettségi miatt nem igazán tudtam itt lenni, de jövőhéten táborba megyek, és se időm, se elég energiám nem lesz felnézegetni szerintem. Mobilnetem ugyan van, de a telefonomat tartogatnom kell az ébresztőkre és az idő nézésére, szóval nem netezhetem le az energiát.
Szóóóval 07.02. és 07.08. között ne számítsatok rám. Valamint vasárnap van a hazajövetel ivászat után, szóval inkább hétfőn várjatok tőlem első életjeleket angel

Puszi a nózikra, a csapatot egyel alattam lévő posztba megtaláljátok Rolling Eyes #lustavagyok

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! - Page 2 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! - Page 2 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! - Page 2 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Május 20, 2018 11:39 pm

Vendég
Vendég
Csókolom *-*

Már kis chaten ugye jeleztem, de úgy éreztem muszáj ide is lerögzítenem, hogy mindenki lássa mi a helyzet, ha valamiért furcsállná miért nem vagyok itt.
A héten nagyon nem tudok reagolni, holnap biztos nem, mert beadandót kell írnom a felvételimhez, valamint még a héten meg kéne tanulnom ahhoz memoritert, meg eleve is a színdarabhoz kell szöveget tanulnom meg péntekig. Szóval 05.22. tabu nap mindenképp, a többin elérhető vagyok, csak nem biztos, hogy tudok írni.
Emellett péntek, szombat vasárnap próba nap van, kb egész nap, előtte alszik amíg tudok, utána szerintem úgyis kidőlök, szóval szerintem maximum felnézek, de nem sok várható tőlem. Szóval 05.25-27 között ne számítsatok rám.
Ráadásul utána hétfőn 05.28. a felvételi napja, amihez utaznom is kell, szóval nem is leszek gépközelben, szóval az a nap is kiesik.
És ha már itt úgyis mindet felsorolok, jelzem előre, hogy 06.03. is kiesik nekem, mert akkor van a fellépésünk, és nyilván közben nem fogom nyomni ki magamból a reagokat, meg a chaten se fogok lógni.
El lehet nekem hinni, hogy amúgy lesznek még ilyen dátumaim még a nyárra, de azokat nem írom le kb 1 hónappal előre xd

Rosé fröccs és a csipet-csapat többi tagja

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 03, 2018 6:42 pm

Vendég
Vendég
Kukucs! *-*

Nagyon utálom ezt a topikot, de úgy érzem, muszáj most már írnom, mivel az utóbbi napokban kicsit eltűntem megint. Nos, ennek két oka van; már teljesen leszívták az agyam a próbavizsgákkal, ráadásul a laptopom is bemondta az unalmast. Azt hittem, a héten meg fogják csinálni, de a szerelő közelébe se jutottam. Ami szar, mert a vizsgáimra se tudok készülni, plusz írni sem tudok. Hurrá! cheering

Szóval, amint lesz gépem jövök. Bár május végéig/június közepéig akkor is csiga lassúsággal fogok haladni, de legalább haladok majd valamit.

A vizsgázóknak/érettségizőknek meg hajrá! 33


- Hazel & the backstreet boys

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 15, 2018 8:10 pm

Vendég
Vendég
Csók *-*

Nyilván nem meglepetés túlzottan, de érettségi hajrá van, így kicsit nehézkes dolog írni rendszeresen, meg sokat felnézni, mint eddig. De persze, amikor valami fontosat intézni kell, vagy pm-et kapok, válaszolok rá, csak nem tudok éjjel nappal itt lenni (bárcsak tudnék naa)

Szóval május 10. után már szabad vagyok úgymond a szóbeliig, akkor bőven lesz időm itt lenni, addig is puszi a nózitokra Szottyongat

Marisa és a kis csapat

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 26, 2018 9:26 am

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyen sokat várakoztatom a partnereimet (nem felejtettem el Dexter, Mortdecai, Avery és Nick(neked kezdő)), egy kicsit elszámoltam ezt a félévemet és nyakam szakadt a rengeteg labor.
De jövő héten elvileg szünet lesz, meglátom, de nagyon remélem, hogy tudok jönni.
Kis türelmet kérek és igazán sajnálom, hogy most ennyire nem lehet rám számítani.

Addig is, vigyázzatok magatokra! 16

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Dec. 20, 2017 11:05 am

Vendég
Vendég
Hali! Very Happy

Közeleg az ünnep, ez tagadhatatlan. Mint oly' sokan, jómagam is a családnak szentelem ezt az időszakot, ami azt jelenti ideje haza utaznom.
December 21. és 27. között nem leszek elérhető, maximum fel-fel lesek az oldalra az esti órákban. (az időeltolódás miatt)

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
by Ian


Nem vagyok itt! - Page 2 Tumblr_ou9gfxDob71qhtpi8o1_r1_250
Nem vagyok itt! - Page 2 Tumblr_ou9gfxDob71qhtpi8o2_250
Nem vagyok itt! - Page 2 Tumblr_ou9gfxDob71qhtpi8o3_250

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Okt. 20, 2017 8:48 pm

Vendég
Vendég
Magánéleti problémák miatt kis visszavonulót fújok. Igyekszem visszarázódni. Puszi mindenkinek. :L:

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Szept. 16, 2017 3:15 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Kukucs babócák! *-*

Nem egészen nevezhető hiányzásnak ami miatt ide írok, de fontosnak tartom jelezni valahol, nehogy megijedjetek mi lett velem. Very Happy
Na szóval úgy alakult, hogy éppen szoktatom magam az egyetemhez, így hétköznap sajnos semmi energiám, hogy reagokat írjak, vagy hogy egyáltalán itt tudjak lenni az oldalon. Sad Viszont hétvégente rendesen tudok aktívkodni, ilyenkor lesznek tőlem várhatók a reagok, illetve az admini teenőknek is legkésőbb ekkor teszek eleget, ha előbb nem megy. :3:
Ettől függetlenül pm-ben bármikor elértek, azokra egészen biztos, hogy a hét bármelyik napján válaszolok, mert fel-fel fogok nézegetni az oldalra. Nem vagyok itt! - Page 2 4293698534
Még nem tudom mikor térek vissza teljes erőbedobással, de igyekszem. Addig viszont rosszak legyetek! Szottyongat

Stella Argent
Nem vagyok itt! - Page 2 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! - Page 2 RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Aug. 11, 2017 8:16 pm

Vendég
Vendég
Kukucs! *-*

Utolsó pillanatokban, de azért jelzem, hogy 12-16. nem leszek itthon, szóval ne nagyon számítsatok rám elfogadások meg reag írások terén. Néha azért felnézek, ha esetleg valaki pm-ben akarna zaklatni, az megtalál, de ennyi. sütiii

Legyetek rosszak ebben a pár napban, nem akarok jót hallani. Razz

Hazel és a többi nyomi

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Júl. 21, 2017 3:19 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Hali Szia
Holnap délutántól nyaralok, augusztusra érek kb vissza. Van mobilnetem, meg ahova megyek, ott kb mindenhol van free wifi, szóval feltudok lesni valószínűleg, minimum minden este, szóval nem tűnök el teljesen, de reagokat nem igazán fogok írni, az biztos.
Addig mindenki legyen rossz, vagy jó, ami neki a legjobb, aztán majd jövök vissza nemsokára *-*

Ui.: igyekszem megírni amit csak lehet, amíg elmegyek, de meglátjuk mi lesz belőle

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! - Page 2 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! - Page 2 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! - Page 2 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Júl. 18, 2017 7:41 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Kukucs! *-*

A hétvégén nyaralni utazom a családdal 2 hétre (07. 23-tól 08. 06-ig), ami azt jelenti, hogy nem igen fognak tőlem reagok születni, illetve az sem biztos, hogy egyáltalán el tudtok majd érni. :00: De igyekszem majd, fel-felnézegetni, pm-ben tudtok nekem üzenni, megpróbálok majd mindenkinek válaszolni. :3:
Ne sírjatok utánam, olyan könnyen nem szabadultok meg tőlem. Razz Vigyázzatok magatokra, jót ne halljak felőletek! Szottyongat

Stella Argent
Nem vagyok itt! - Page 2 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
Nem vagyok itt! - Page 2 RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Júl. 17, 2017 9:16 am

Vendég
Vendég
Nem szívesen írok ide, hiszen itt vagyok, csak egy kis türelmet kérek mindenkitől, akivel játékot beszélek/beszéltem. Elárasztott a rengeteg program, ami minden hétvégémet lefoglalja, és az elkövetkező hetekben a hétköznapokban olyan munkát végzek egyedül, amit két emberre terveztek... pissed Hogy száradtak volna takaróra...
Szóval jövök, itt vagyok, esküszöm, nem hagylak el titeket! Hónap végére hozok kész et-ket, reagokat, keresetteket, chates házibulikat Cainnál. moon
Addig jók legyetek, szeretek mindenkit. loveheart

A menőbb Seavers, Havas Aliz, Anyuci, Kibler, Pszichológus kisasszony.

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Júl. 12, 2017 4:40 pm

Vendég
Vendég
Hát szörnyű, hogy én is idetévedtem... suspicious
Nyah. A helyzet az, hogy én pénteken táborba megyek, ami kemény 3 napos lesz... Ez idő alatt nem valószínű, hogy jelentkezem, szóval max facebookon tudnak elérni azok, akik ismernek személyesen. (hahaha) Természetesen ha lesz lehetőségem rá, bekukkantok néha, úgyhogy a pm-ekre tudok válaszolni! :3:
A tábor után igyekszem aktívabb lenni, remélhetőleg nem fog nagyon lefárasztani a sok buli.. *Elhitte...* Nem vagyok itt! - Page 2 3551052960
Addig is legyen mindenkinek csodaszép nyara, és ingyen fagyit mindenkinek! úúú

Tami, Dáriusz (igen, ez a felem is él még xd), Ravenna, és Mayoranna

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Júl. 01, 2017 4:30 pm

Vendég
Vendég
Már megint én írok. Lassan csak én használom ezt a topicot xd
Na de a lényeg, hogy június 3-tól (hétfő) minimum június 8-ig (vasárnap) nem leszek, de valószínűleg csak hétfőn lesz erőm géphez ülni, de meglátjuk mi lesz. Semmilyen formában nem leszek elérhető, hacsak valakinek nincs meg a telefonszámom, amit kétlek xd
Szóval legyetek jók, majd utána jövök megint kontárkodni cute

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Május 23, 2017 5:32 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Már megint én írok, szörnyű suspicious

De muszáj szólnom, hogy a héten borzalmasan elfoglalt vagyok, és ha lenne is időm, akkor pihennem kell, különben meghalok. Elérhető leszek, csak a reagok fognak késni igazából. De pénteken és szombaton nem is tudok lenni.
Aztán jövőhéten is megáld az élet, ráadásul azt se tudom lesz-e netem, vagy sem. Jövőhét szerdától következő hétfőig nem leszek valószínűleg, de ha mégis, akkor is elszórva.
Türelmet kérnék mindenkitől, és megbocsájtást, hogy ennyire eltűnök most a következő két hétben cute

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! - Page 2 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! - Page 2 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! - Page 2 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 18, 2017 4:33 pm

Vendég
Vendég
Halihó!

Nem tudom fogok-e reagolni, vagy sem. Mindenesetre, biztos ami biztos, írok ide, kérnék egy kis időt.

Igyekszem ♥

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Feb. 03, 2017 6:49 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Sziasztok *-*

Sajnos néha megesik, hogy nem mindig vagyunk a toppon, és sajnos ez valami is van, és nem igen megy az írás. Chaten, pm-ben, meg úgy általában elérhető leszek, csak még nem tudom mikor leszek képes végre reagolni is. Adjatok pár napot, aztán úgyis rendben leszek :3:

Ginny és a többi idióta

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! - Page 2 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! - Page 2 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! - Page 2 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Jan. 27, 2017 9:14 pm

Vendég
Vendég
Ez előtt sem voltam aktív, de a vizsgákra muszáj voltam felkészülni, így nem tudtam időt szakítani a szerepre. Most is eléggé elfoglalt vagyok, de nemsokára visszatérek. Köszönöm a megértést! :3:

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Jan. 07, 2017 11:54 pm

Vendég
Vendég
Egy időre hidegre teszem magam, reagolni fogok amennyire tudok, de máshol nem leszek elérhető. Egy ideig. angel

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nem vagyok itt! - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-