Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
Vas. Nov. 06, 2016 6:28 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok :3:

Nem, nem tűnök el teljesen, hiszen azért lesz időm felnézni, de sajnos írni még annyira se lesz időm a héten, mint eddig. Bár igyekszem megírni amit lehet, de nem tudok semmit se ígérni. Nagyon el vagyok havazva, költözünk is, az iskolába annyi órám van, mint amennyit egy munkás ember dolgozik minimum, így csoda, hogy élek. De igyekszem minden bepótolni :3:

Rose és a többi skizo

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Okt. 21, 2016 10:34 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Mint észrevehettétek - remélem feltűnt - kicsit eltűntem, de ne aggódjatok, ez csak átmeneti helyzet. Sűrű lett a magánéletem, de igyekszem mellette adminolni, de... nem jut elég időm a chatre, meg úgy mélyebben belemerülni a dolgokba, és még egy kicsit a türelmeteket kérném. Tudom hogy sokaknak tartozom különféle feleimmel reaggal, de ami késik, az nem múlik. Még lesz egy nagyon melós két hetem, amikor összevissza leszek.

Meg őszintén szólva most kicsit, lelkileg sem vagyok okés, szóval... kényszer pihi.

De jövök vissza nemsokára.

Ezra és a többi skizoja

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Szept. 22, 2016 10:19 am

Vendég
Vendég
Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem.

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Aug. 30, 2016 1:16 am

Vendég
Vendég
Sziasztok! *-*

Nos, már réges-régen kellett volna ide írnom, de valahogy ez nem jutott eszembe, mivel igazából nem hiányzom, vagy ilyesmi, ezért nem tettem meg eddig... De most megteszem.
Az a helyzet, hogy az itthoni internet valami oknál fogva még kalap kutyagumit sem ér, ezért az esetek többségében nincs stabil kapcsolat a gépemen. Ebből kifolyólag főleg tabletről tudok lenni, aminek következtében a reagírás igencsak belassult nálam, tabletről ugyanis elég rossz és kényelmetlen annyit gépelni.
Játszani azonban mindenféleképpen szeretnék, ezért is vagyok fent sokszor chaten és güzülök ott, hogy ha már nincs is állandóan lehetőségem reagot írni a feltételek miatt, csak szerencsés pillanatokban, azért mégis csak élvezhessem a társaságotokat és veletek való közös kalandokat. :3:

Remélem, megértő Olvasókra találok. *-*

Pusszancs:

Hasfelmetsző :gentleman:

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Aug. 09, 2016 8:32 am

Vendég
Vendég
Ihletválságban szenvedek, így akiknek még tartozom reaggal egy kis várakozási időt kérnék :00: Eddig fél reagot már sikerült összehoznom és remélhetőleg hamar visszajön az ihletem *-*

~Peter, Sebby, Dion, Simon, Eric

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Aug. 03, 2016 9:38 am

Vendég
Vendég
Haverkák <3 (fuu de nehez irni a MÁV wifirol)
3 nap kemény táborozás vár rám, utána otthon leszek 1-2 napot, akkor tudok reagolni, de utána csak 17.-én jövök haza hozzátok, mert Szigeten dolgozom. Ha lesz wifi meg időm akkor csetre néha felkuksizok, de reagoló képességem a nullával egyenlő telefonrol.

Puszi csók: az aranyos Joy, és a szomorú Maxine *-*

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Aug. 02, 2016 10:04 pm

Vendég
Vendég
Ugyan már kezdek visszarázódni, de a játszótársaimtól kérnék még pár nap csúszási engedélyt. (fél reaggal már megvagyok, egyetemi sokk még mindig jelen)
Köszönöm a türelmet!
Csók -A

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Júl. 23, 2016 2:51 am

Vendég
Vendég
:hello:

Úgy hozta a sors, meg anyukám, hogy július 23-tól július 30-ig nyaralok, és nem tudom mennyi wifi lesz, de reagolni semmiképpen nem tudok majd. Addig is  :kocc2:

Sietek vissza. pikachu  <3

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Júl. 14, 2016 3:44 pm

Vendég
Vendég
Magánéleti problémák miatt egy kis időre van szükségem, hogy újra aktív tudjak lenni minden értelemben. El kell rendeznem pár dolgot, de vigasztaljon a tudat mindenkit, hogy éppen szenvedek.Rolling Eyes

Lyds <3

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Júl. 09, 2016 6:44 pm

Vendég
Vendég
Én egy kis szünetet kérek, nem tudom, hogy mikor jövök. Magánéleti gondok.

Luci és a többiek Szottyongat

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Júl. 08, 2016 8:45 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok! 99

Nyaralás miatt offolom magam kb 7-8 napig, holnaptól számítva. Fb-n elérni.

Much love! (Ili és Ephy) Nagyon szeri

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Júl. 07, 2016 10:59 pm

Vendég
Vendég
Gyerekek :00:

Rájöttem, hogy gyűlölöm ezt a topicot, mert már túl sokszor írtam ide...
Jelenleg az a szomorú oka, hogy alig van időm élni is, nemhogy ide feljárni. Mondjuk szerintem ez mostanság már feltűnt nektek.
Azért nagyon ritkán fel-fel tűnök a chaten, de ott is csak sajnos rövid ideig boldogítok mindenkit.
Ha minden jól alakul -ha nem akkor is- akkor a közeljövőben, talán már jövő héten újra aktív leszek és mindenkinek tudok reagot írni (plusz az elmaradt et-met)
Itt is hatalmas elnézést kérek azoktól, akik érintettek ebben és megköszönöm, hogy ennyi ideig képesek várni rám..Még akkor is ha a fejetekben elküldtök melegebb éghajlatra Szottyongat

~Peter, Abe, Sebby, Eric, Simi, Dion és azt hiszem több felem jelenleg nincsen

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Júl. 07, 2016 7:09 pm

Vendég
Vendég
Kukucs. *-*

Végre túl vagyok egy nehézkes időszakon, most itt a következő. Sok a meló, hulla fáradt vagyok a nap végére és nem érzek elég energiát az íráshoz. :00:
Szóval ne harizzatok rám, ha csúszok a reagokkal, meg nem járok erre sokat, de igyekszem.
Legyetek rosszak, puszi  16

~ Ever és a többiek

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Jún. 26, 2016 12:20 pm

Vendég
Vendég
Kukucs. *-*

Hát, amint végre túl vagyok egy nehezebb időszakon, közbe kell jönnie valaminek megint, mert hát unalmas lenne az élet, ha minden simán menne... Rolling Eyes
Szóval most még jó néhány programom volt, ami miatt nem voltam annyit, nem tudom, ez mennyire fog változni, de ami reagolás téren a legnagyobb visszatartó erő, hogy meghalt a monitorom/videókártyám - idk. És szerintem nem titok, hogy telefonról nagyon nehezen veszem csak rá magam az írásra...  :00:
Fogalmam sincs, mikor fog változni valami ezen a téren, de addig majd valahogy igyekszem összeszedni magam.

- Delsin meg a többi nyomi.

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Jún. 23, 2016 8:01 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Sziasztok! *-*

Tudom, nagyon izé, hogy megint én írok, de hát ilyen az élet, dolgok közbejönnek Very Happy Sajnos a gépemmel van egy-két gond, így holnap viszik szereltetni. Azt mondják, ha szerelhető visszakapom maximum 10 napon belül, de sajnos sose lehet tudni, hogy ez tényleg így lesz e. Viszont ha nem javítható, pár napon belül kapok újat és akkor már annyira nem lesz gond.
Most tényleg igyekszem még ma letudni a tartozásaimat, meg lehet lesz is tartalék gépem, ha az nem is, tesómét eltudom kérni naponta egy kicsit.

Ingrid és a többiek

Dorcas Irwin
Nem vagyok itt! - Page 3 0b2283252eaa547faf48e02bab63532df75fe97d
Nem vagyok itt! - Page 3 033beae75ae8f4bad0302c23def6099efeffdc7f
Play by: :
benedetta gargari ●
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
bh ●
Foglalkozás :
tanulok ●
Nem vagyok itt! - Page 3 3b81ae4170d00587846406a959eb21fdb6eaae23

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Jún. 14, 2016 3:42 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok :3:

Kissé váratlan nyaralás jött be most nekem, csak hétvégén tudtam meg, hogy megyünk, így csak most tudok szólni, hogy szerda délutántól vasárnap estig nem leszek előreláthatólag. Addig is igyekszem bepótolni minden tartozásomat, de ha nem sikerülne, kérlek, ne haragudjatok rám :00:

Igazából sikeresen lebetegedtem, így ugyan nem utazom, de teljesen kikészít a láz, meg a többi velejáró dolog, így ezért szeretnék türelmet kérni egy darabig mindenkitől Smile

Akik hozzám tartoznak: Ingrid Hart, Marisa Lewis, William MacFarlane, Athena Rogers (és A. Rose Glower, de még neki nincs kész et-je)

Addig is legyetek jók, és jó játékot nektek! :3 <3

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Jún. 05, 2016 3:34 pm

Vendég
Vendég
Gyerekek *-*

Sajnos jelenleg nem vagyok túl reag képes.. vagy bármi másra, mert nincs lehetőségem géphez ülni..Legtöbben tudjátok miért.
Szóval ezennel elnézést kérek mindenkitől akinek tartozom. :00:

~Peter, Abe, Sebby, Rhea, Simi, Dion

u.i.: itt az adminoktól kérnék egy kis haladékot Dion et-jére, ha nem probléma *-*

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Május 24, 2016 4:03 pm

Vendég
Vendég
Hahó! :3

Sajnos ide kell írnom, nem leszek hosszú, csak jelzem, hogy egy ideig nem nagyon leszek, reagok terén biztosan, chaten meg nem hiszem. Mostanában nem vagyok olyan passzban, de igyekszem.Smile

Nati, Lyds, Bell, Holls és a többiek

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Május 18, 2016 9:39 am

Vendég
Vendég
Sziasztok gyerekek! *-*

Sajnálattal kell közölnöm mindenkivel hogy a gépem sajnos nem üzemel mert úgy döntött hogy gonoszkodik velem egyet..
Mivel most majd csak mobilról tudok fellépni nem tudom hogy mikor tudok majd reagokat írni (meg kezdőket) . Remélem a kis várakozási idő alatt a gépem is megjavul. Akiket érint ez a fajta hiányzásom előre is bocsánatot kérek.

~Simon , Peter , Abraham , Sebastian (remélem nem hagytam ki valakit a felsorolásból )

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Május 12, 2016 7:47 am

Vendég
Vendég
Sziasztok.

Nem tűntem el, itt vagyok és leszek is. Új helyen melózom, szoknom kell a dolgokat, hétvégén érkezem, meg ahogy tudok meló előtt, után akárhogy, de itt leszek Very Happy
Boldogítalak Benneteket. :nyal:

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Ápr. 28, 2016 11:16 pm

Vendég
Vendég
visszaélve azzal, hogy az egész jövő hetem szabad, a barátaimmal úgy döntöttünk, hétvégére dezertálunk egyet a tengerpartra, szóval szombat-hétfő között ne várjatok, csak más, telefonbarát platformokon leszek elérhető (igazából a telefonom utál mindent, ami nem facebook, szóval...), ha kellenék, addig is, csók a családnak :3
Mathias és a bitch-klikk többi tagja

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Ápr. 28, 2016 7:14 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok Smile
Gondolom észrevettétek, hogy mostanában egyre kevesebbet vagyok fent. Sajnos sok vizsgám lesz ebben a maradék tanévben és most azokra készülök, szóval nem érek rá annyiszor fent lenni. A tartozásaimat igyekszem lassacskán pótolni.

Daniel, Toby és a másik Tobi hmm

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 27, 2016 8:34 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

2 napja eléggé fáradékony vagyok + ma még a gyomrom is elkezdett úgy fájni, hogy néha menni alig bírok. (gyomorfekélyem volt ami elkezdett begyógyulni, de úgy látszik valami nem stimmel)
A tartozásaimat - ha menet közben kapnék - igyekszek minél hamarabb pótolni, illetve a kalandba is próbálok még ezen a héten írni.

Malia & Hope & Amanda

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 18, 2016 10:05 pm

Vendég
Vendég
Sziasztok!

Mint azt észrevehettétek, a napokban nem igazán voltam aktív, ennek pedig magánéleti okai vannak. Igyekszem rendbeszedni a dolgokat, és újra aktív lenni. Addig is, akiknek tartozok reaggal, tőlük egy kis türelmet kérnék még. Smile

Megértéseteket előre is köszönöm.

Riley, és a többiek

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 13, 2016 9:34 pm

Vendég
Vendég
Kukucs *-*

Nem fogok meglepő dolgot írni, elvégre akikkel beszélek/játszok, úgyis tudják, hogy mi a helyzet, és sajnos kicsit előbb kell visszafognom magam, mint terveztem, mert eléggé elhavazódtam a műv. törinek és a rajzolásnak köszönhetően - mert nekem mindig mindent az utolsó pillanatokra kell hagyni.
Nem mondom, hogy esténként nem jövök boldogítani titeket chaten és lehet zaklatni pm-ben is, mert úgyis itt leszek, illetve írni is fogok, amilyen gyorsasággal csak tudok, viszont olyan aktivitást nem tudok ígérni játék téren, mint eddig. Ez az "itt vagyok, de mégse" állapot kb. június közepéig fog tartani, viszont bármennyire is hangzik szörnyen hetente-kéthetente egy reagot legalább próbálok majd mindig összehozni, de ez attól is függ, milyen állapotban leszek nap végére. A lényeg, hogyha kicsit elhúzódnak a dolgaim, és sokáig halasztok, azt nézzétek el és vigasztaljon mindenkit a tudat, hogy épp szenvedek. :00:

- Jimmy és alteregói.

Anonymous

Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nem vagyok itt! - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nem vagyok itt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: First steps :: Hírek-