Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 stella & dante; there is an impostor among us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Nov. 15, 2020 7:06 pm

Dante Wraith
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt
stella & dante
   

Miután leparkoltam a BMW-t a Beacon Hills-i gimi előtt, hagytam egy kis időt magamnak, hogy elvesszek a nosztalgia labirintusában. Túl sok minden köt ide, és akárhogy is hittem, hogy másképp lesz, a gyomrom bukfencezett egyet, ahogy visszagondoltam a régi életemre, és mindenkire, aki a résztvevője volt. De tudom azt is, mennyi minden történt azóta, és nem csak én változtam, hanem körülöttem szinte minden, és nem engedhettem meg magamnak, hogy a hátam mögé nézegessek.
Egy mély levegővétel után lenyitottam a napellenzőt, és egyenesen a szemeimet kezdtem el bámulni a kis tükörben. Egyik kezemet a bal szememhez emeltem, s bár most minden a normális volt rajtam, tekintetem akaratlanul is a kesztyűtartóra vándorolt amiben a szemkötőm lapult valahol. Még nem igazán voltam ura az érzelmeimnek, a bennem lakozó wendigo pedig szeretett fölénybe kerülni, én pedig jobb szeretek elővigyázatos lenni. Főleg mióta senkiben sem lehet bízni ebben a városban. Erre én vagyok az élő példa.
Újra a tükörképemet kezdtem fürkészni, végül csak megráztam picit a fejem egy zavart mosollyal az arcomon, majd egy laza mozdulattal visszahajtottam a napellenzőt.
Ideje koncentrálni - térítettem magam észhez, ahogy a szélvédőn át kezdtem bámulni az iskola ajtaját, amin szép lassan kezdtek kivonulni a diákok.
Kiszálltam az autóból, majd a motoháztetőnek dőlve kezdtem el nyomkodni a telefonomat.
Csak semmi feltűnősködés.
Pár perc várakozás, és gyanútlan körbepillantások után végre megláttam Őt is kijönni az épületből egy osztálytársával.
Stella Argent. Jó nagy bajba keverted magad az utóbbi időben.
Zsebre vágtam a telefonom, és céltudatosan elindultam az iskola felé, de útközben "sajnos véletlenül" sikerült beleütköznöm Stellába.
- Jaj, ne haragudj, nem figye... - kezdtem bele a bocsánatkérésembe, miközben a lány felé fordultam, de a mondat közepén elakadt a szavam, ahogy felismertem. - Stella? - egy kisebb mosoly jelent meg az arcomon, amit végül egy halk kuncogás kísért. - Remélem most nincs nálad kéznél semmiféle kaja, amit esetleg hozzám tudnál vágni - céloztam a hónapokkal ezelőtti kis incidensünkre a boltban.
Emlékszem, akkor még nem volt annyira mókás, de így visszagondolva már bánom, hogy nem vette videóra senki, hogy rosszabb napjaimon megnézhessem. Főleg külső szemmel. Zseniális lehetett.
El kellett volna kérnem a biztonsági irodából a felvételeket. De hát már késő bánat.
- Egyébként... igazából jó is, hogy összefutottunk. Van valami, amiről beszélni szeretnék veled - mondtam komolyabb hangvételben, kissé halkra fogottabban. Az osztálytársára pillantottam, majd vissza Stellára, ezzel célozva arra, hogy jobb lenne négyszemközt, illetve tényleg fontos dologról van szó. - Tudom, hogy nem indult túl fényesen a kapcsolatunk, de Ash az egyik legjobb haverom. Azt mondta, bízhatok benned, és hogy őszinte legyek, nem igazán tudok mást, akivel beszélhetnék erről - arcvonásaimban némi aggodalom bújt meg, miközben félénk tekintettel bámultam rá.
Véletlennek tűnő találkozás, pipa.
Beszélgetés felvezetése egy vicces közös történettel, pipa.
Érzelmi manipulálás egy számára fontos személy által, pipa.
Biztos voltam benne, hogy nincs semmi, ami miatt nemet mondana erre a beszélgetésre végül. Már csak arra kellett ügyelnem, hogy az előadott történetben ne legyen sehol sem egyetlen, aprócska bukkanó sem. Túl sokat tud, és a helyzetéből adódóan biztosra veszem, hogy túlzottan óvatos is. A legapróbb eltérést is észrevenné, ha egy kis részletet megváltoztatnék bármelyik eseménynél. Szerecse, hogy a hazudozás mostanában úgy megy, mintha egész életemben ezt csináltam volna, vagy könyvből olvasnám. Talán mert saját magammal is elhitetem, amit mondok.
Mindenesetre Sheilah-t sikerült oda mozdítanom a sakk táblán, ahol lennie kell, a következő Stella volt. És ha ez is sikerül, onnantól csak hátra kell dőlnöm és élvezni a műsort.


Dante Wraith
stella & dante; there is an impostor among us 99eb0d13b5e37c6aaa3c6168caf112a9ec9d2f1c

stella & dante; there is an impostor among us Tumblr_inline_pd4l5e3cpe1rqq37j_400

Play by: :
nick R O B I N S O N
Életkor :
25
Tartózkodási hely :
B H
Foglalkozás :
killing my enemies, sometimes my friends
stella & dante; there is an impostor among us Tumblr_inline_pd4lkkRE9b1rqq37j_400

stella & dante; there is an impostor among us Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 04, 2021 12:26 am

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
◆ Dante & Stells
i'm a puppet on a string in this game of manipulation

Ha azt mondom rohadtul nem voltam jó passzban, az is édes kevés ahhoz, hogy kifejezzem, mennyire is volt szar valójában a helyzetem. A nappalok rémesen hosszúak voltak, az éjszakákat pedig ébren forgolódva töltöttem, vagy mire esetleg sikerült álomba sírnom magam, gyakorlatilag már kelhettem is fel, és aztán minden kezdődött elölről. Röviden; az elmúlt hónapban úgy éltem, mint egy istenverte zombi.
Alig kezdődött el az utolsó évem a gimiben, máris pocsékul teljesítettem; képtelen voltam odafigyelni a tanáraimra, lógtam órákról - különösen tesiről, és otthagytam a szurkolócsapatot. Kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy a tanulmányaimra tudjak koncentrálni és nem csak azért, mert szerelmi bánat gyötört, hanem mert azok a mocsok Árészosok is a sarkamban voltak.
Egyedül próbáltam túlélni valahogy ennyi nyomás alatt, mert az egyetlen embert, akire támaszkodhatnék sikeresen eltaszítottam magamtól. Nem is ez a jó szó... Valósággal összezúztam őt és elmondhatatlanul gyűlöltem érte magamat. Se a nagybátyám, se a barátaim nem tudták, hogyan is segíthetnének rajtam, de azért kitartóan próbálkoztak.
Megan most is a karomon csüngött és csacsogott mindenféléről, amiről úgy hitte, elűzhetik az önpusztító gondolataimat, én pedig - mint minden alkalommal - mosolyogtam rá és úgy tettem, mintha valamennyit működne az erőfeszítése. Ő volt az egyik legjobb barátnőm, szóval a világért se akartam azzal lelombozni, hogy tőlem akár fejen is állhatott volna, az sem derített volna jobb kedvre.
- ... na mit szólsz? - Mihez is? Semmit nem hallottam abból, amit mondott. Lekötött, hogy minél hamarabb lelépjünk a suliból lehetőleg az előtt, hogy összefutnánk egy bizonyos tanárral a parkolóban.
- Hmm? - Bűnbánóan pislogtam rá, mire ő csak a szemét forgatva, drámaian felsóhajtott.
- Azt kérdeztem, beugorjunk-e Billyhez kajálni mielőtt hazaviszlek? Tudom, hogy ez a kedvenced...
Csak oda ne. Billy gyorsétterme egyike volt azoknak a helyeknek, amikhez igazán szép emlékek kötöttek és ahová képtelen voltam betenni a lábam, mióta visszajöttem a városba.
Mielőtt válaszolhattam volna, valaki belém ütközött, ezzel megmentve attól, hogy mindenféle kifogással kelljen előállnom, miért nincs étvágyam már megint.
- Ugyan, nem történt semmi! - hadartam automatikusan, rá se hederítve az illetőre, miközben Meg segítségével azon voltam, hogy visszanyerjem az egyensúlyomat. Minden további nélkül tovább is mentem volna, ha nem hallom meg a nevemet kicsusszanni a száján.
Megtorpantam és lassan a hang irányába fordítottam az arcomat. Meg sem próbáltam palástolni a meglepettségemet, amikor felismertem a fiút. Dante, itt?
- Az nincs, de néhány könyv akad. - Húztam féloldalas mosolyra a számat. Meglehet, hogy mostanában egyáltalán nem voltam vidám jelenség, de a humorom azért még a régi volt.
Megan finoman meghúzkodta a pólóm ujját, valószínűleg jelezve hogy kicsit pörgessem meg a dolgokat, mert annyira ő nem ért rá, mint én. A nap folyamán említette is azt hiszem, hogy találkája lesz Evannel, ezért nem tudja ma estig ápolgatni a lelkemet - aminek titkon még örültem is. Nem szerettem, ha folyton vigyázni akartak rám.
- Igazából, ez most nem a legalkalmasabb pillanat - próbálkoztam meg kibújni a további beszélgetés alól. Na nem mintha ne érdekelt volna, hogy éppen Dante mit akarhat tőlem, de... jelenleg nem érdekelt. Annyi gondom volt így is, hogy nem akartam még egyet a nyakamba venni. De ő folytatta.
A pillantása, a szavai és az arckifejezése pedig elég meggyőzőek voltak ahhoz, hogy újragondoljam a dolgokat. Tényleg fontosnak tűnt az ügy. A segítségem kellett neki, ráadásul Ash mondta neki, hogy bízhat bennem. Ritka szar ember lennék, ha most képes lennék itt hagyni.
Néhány pillanatig csak a tekintetét fürkésztem, aztán elfordítottam a fejem, hogy a barátnőmre pillanthassak.
- Menj csak haza, úgy néz ki, akadt egy kis dolgom - mosolyogtam rá halványan, hogy egy cseppnyi kétely se ébredhessen benne a dolog iránt. - Majd írok üzit - tettem még hozzá aprócska ígéretként, hogy biztosan nyugodt legyen a lelke.
- Ha este nem jelentkezel, körbetelefonálok mindenkin és kiposztolom mindenhová, hogy eltűntél - viccelődött, aztán már itt se volt. Még csak nem is sejtette, mennyire beletenyerelt ezzel a lehetséges zord valóságba. Valójában még én sem sejtettem, hogy mit tartogatott számomra a jövő.
- Tudok egy helyet a közelben, ahol beszélhetünk - jelentettem ki ismét a fiú felé fordulva. - Mehetünk?
Meg sem vártam a válaszát, csak elindultam. Remélhetőleg nem jelent majd gondot neki egy-két utca gyaloglás. Rám meg igazán rám fért volna egy jó erős kávé egy ilyen beszélgetéshez.




Stella Argent
stella & dante; there is an impostor among us 3SJP0RV
Play by: :
selena gomez
Életkor :
21
Tartózkodási hely :
beacon hills
echoes and the shots ring out, we may be the first to fall
stella & dante; there is an impostor among us RDIF5MW
everything can stay the same, or we could change it all


stella & dante; there is an impostor among us Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Feb. 14, 2021 3:22 pm

Dante Wraith
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt
stella & dante
   

Veszélyes játékot játszottam az utóbbi időben.
Így, hogy ismét szemben álltam Stellával és pontosan jól tudtam, hogy nem egyedül vesz részt ebben a kialakuló háborúban, egy figyelmeztetésnek kellett volna lennie, hogy vakmerőség és bátorság között is van különbség. Túlságosan magabiztos voltam, de egyetlen apró hiba elég lett volna ahhoz, hogy a jelenlegi két lépéses előnyöm elvesszen a megbízhatóságommal együtt. Valamiért azonban nem volt bennem a félelem legapróbb szikrája sem. Talán mert nem igazán volt mit veszítenem?
Nem akartam leragadni a kezdetleges kis bájcsevej mellett, s lehetőséget sem adva a lánynak a menekülésre, azonnal belekezdtem a mondanivalómba. Ahogy odafordult a barátnőjéhez, egy derűs mosollyal nyugtáztam, hogy nyert ügyem van.
- Igyekszem vigyázni rá - böktem még oda a barátnőjének, miközben intettem neki, aztán csak bólintottam válaszképp a lánynak.
Végre kettesben maradtunk.
Nem állt szándékomban húzni az időt, de azt sem láttam jó ötletnek, ha azonnal belevágok a dolgok közepébe. Zsebre dugott kezekkel sétáltam mellette a földet pásztázva, ahogy haladtunk a hely felé. Csak néhány pillantást vetettem rá, mintha kissé zavarban is lettem volna, amiért nem tudtam, mit mondhatnék neki. Akárhogy is nézzük, nem indult zökkenő mentesen a kapcsolatunk, hónapokig nem is láttam őt, és sosem lettünk igazán barátok. Az egyetlen összekötőpont kettőnk között Ash volt, akivel szintén nem volt alkalmam beszélgetni az elmúlt időben. Ez mindenhogy nézve is furcsa volt.
- Fáradtnak tűnsz - jelentettem ki aztán a semmiből tényszerűen. - Feltételezem, nem alszol túl sokat mostanában - a szemem alatti részre mutattam jelezve, mennyire látszanak a karikái, amik nyilvánvalóan az alváshiány miatt alakultak ki. Aztán csak ismét magam elé kezdtem bámulni. - Persze a te helyzetedben én sem tudnék nyugodtan aludni... - fűztem hozzá egy 'minden rendben?' kérdés helyett, amire valószínűleg úgysem kaptam volna őszinte választ, ezzel pedig igyekeztem felkelteni az érdeklődését még mielőtt elértük volna a kávézót, ahova Stella vezetett.
Kerestem egy eldugottabb asztalt és ott foglaltam helyet a lánnyal szemben.
Szótlanul kezdtem vizsgálni az itallapot, mintha megfeledkeztem volna arról is, hogy valami fontos dolog miatt rángattam magammal. A jobbnál jobb italok nevét olvasva most hirtelen csak az undor ült ki az arcomra, de hülyén vette volna ki magát, ha csak egy pohár vizet kérek. Majd meglátogatom a mosdót - határoztam el magamban végül.
- Ezer éve nem ittam már kávét, és még sütijük is van - kezdtem hangosan gondolkozni. Fél karomat odaadtam volna érte, ha ez elég lett volna ahhoz, hogy legalább süteményt ehessek újra. - Te mit kérsz? Természetesen a vendégem vagy, ha már ide rángattalak - pillantottam fel rá az itallap mögül egy mosollyal az arcomon.
Nem is kellett sokat várnunk, hogy a pincér kijöjjön és felvegye a rendelésünket. Végül egy egyszerű fekete kávénál maradtam, nem akartam magamat túlságosan megkínozni, épp elég volt az is, hogy egy nehéz beszélgetés előtt álltunk. Ez pedig tökéletesen látszott abból is, ahogy zavartam a hajamba túrtam, miközben kerestem a szavakat. Lábammal idegesen dobolni kezdtem és az alsó ajkamat harapdáltam végig.
- Nem akartam azonnal ezzel kezdeni, de nem tudok olyan nyugodtan itt ülni, miközben tudom, mi folyik odakint. Szerintem vigyáznod kéne, kikben bízol meg és kiket nevezel a barátaidnak - nyögtem ki végül egy komoly pillantás kíséretében.
Kihozták a rendelésünket. Csendesen vártam, hogy a pincér lerakjon elénk mindent az asztalra, majd megfelelő távolságba kerüljön tőlünk. Ekkor mindkét alkarommal az asztalra támaszkodtam, hogy megszüntessem a hatalmas távolságot köztem és Stella között. Amikről beszélni készültem, még véletlenül sem akartam, hogy más is halljon a kávézóban, így pedig elég volt, ha halkabban beszélek csak hozzá.
- Sheilah Blackwood. Mondd neked valamit ez a név, ugye? - Szemöldököm ugrott egyet. - Van egy olyan érzésem, hogy nem az, akinek mondja magát - tettem hozzá, mielőtt bármit is reagálhatott volna.
Előhúztam a telefonom és keresgélni kezdtem, végül a lány felé fordítottam a kijelzőt, miután egy gyors pillantással felmértem a terepet körülöttünk. A képen az az elhagyatott ház volt, ahol nem rég az említett hibriddel randalíroztunk. Ha tovább lapozott, ezen kívül még volt három másik hasonló kép is különböző helyekről. Mindegyiken tökéletesen látszott, mi történt. A friss vértől áztatott falak, a vadászok holttestének maradványai, szétzúzott fegyverek a földön...
- Ismertem ezeket a vadászokat, Stella. Sosem támadnának rá egy természetfelettire sem ok nélkül - fűztem hozzá halkabban, homlok ráncolva, majd lezártam a telefon kijelzőjét, hogy a készüléket visszacsúsztathassam a zsebembe. Arcomra ismét kiült az aggodalom és a feszültség. - Ez a barátnőd műve.
Adtam egy kis időt a lánynak, hogy feldolgozza a látottakat, addig pedig beleittam a hányingert keltő kávémba.
Nem volt jó ötlet visszamenni a mészárlás után a tetthelyre, de biztosra kellett mennem. Bizonyítékokkal minden hihetőbb.


Dante Wraith
stella & dante; there is an impostor among us 99eb0d13b5e37c6aaa3c6168caf112a9ec9d2f1c

stella & dante; there is an impostor among us Tumblr_inline_pd4l5e3cpe1rqq37j_400

Play by: :
nick R O B I N S O N
Életkor :
25
Tartózkodási hely :
B H
Foglalkozás :
killing my enemies, sometimes my friends
stella & dante; there is an impostor among us Tumblr_inline_pd4lkkRE9b1rqq37j_400

stella & dante; there is an impostor among us Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


stella & dante; there is an impostor among us Empty
Vissza az elejére Go down
 

stella & dante; there is an impostor among us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stella Argent
» Aaron & Stella; I am not the bad guy here
» Stella&Eamon: Her face was cold, so cold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Evermore Kávézó-