Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 32 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
1
Ember
5
Diclonius
0 (nem alkotható!)
Daimon
3
Pokolkutya
1
Vadász
6
Hibrid
4
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
2
Boszorkánymester
4
Wendigo
1
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 My soulmate • • • Axel Kenway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szer. Nov. 04, 2020 8:36 pm

Dorian Ravenclaw
boszorkánymester: varázs szülötte, szíve fehér vagy fekete
Jelenleg névvel / PB-vel, mindennel együtt foglalt a karakter. Az is marad, amíg valaki nem hozza Nekem. 33 (Tehát, ha regisztrálnál, jelezd, én meg jelzem Stella drágának bounce )

Axel Kenway
A lélekpárom Stoppolt: @Ruben Victoriano részére


Becenév:
Kenny / Kelly (de csak én hívlak így, mikor húzni akarom az agyad és te rendszerint ki is borulsz miatta)
Kor:
28 év (1992. szeptember 29.)
Nemi identitás:
Biszexuális (bár én nem tudok róla, sosem említetted)
Faj:
Daimon (róka)
Play by:
Matthew Daddario (kötött)
Aki várja:
ÉN!
Karakter állapota:
Stoppolt

I need you

Hey, Axel!

Talán, mióta eljöttem az árvaházból, ismerlek... hamar szembesültünk azzal, hogy különleges kötelék van köztünk. A daimonom vagy, avagy a lélekpárom. Mellettem találtad meg a benned élő rókát - fixálódott az állati alakod.
A legjobb barátom vagy, de sosem hittem el, hogy mellettem maradnál, ha nem volna a kötelék. Hisz engem mindenki elhagy.
Sosem tudtam, de te mindvégig szerelmes voltál belém, én viszont rendszerint csajokkal kavartam. Vagyis, részegen fiúkkal is, de én ezzel nem vagyok tisztában.
• • • A legutóbbi barátnőm csúnyán átvert és próbáltad felnyitni a szemem, de összevesztünk és nem hittem neked.
• • • Aztán Cassidyt rajtakaptam a sráccal, én meg összetörtem. Ekkor hagytál el majdnem. Talán, ha nem látsz összetörve, részegen, sírva, kiborulva, egyszerűen kisétálsz az ajtón és vége mindennek. Azon az estén megcsókoltalak... viszonoztad. El is döntötted magadban, hogy másnap bevallasz mindent nekem.

Nagyjából ez történt, mielőtt az előző user leadta (és akkor én is dobtam Doriant). Most célom feléleszteni és folytatni a páros életét. Tudni kell, hogy elméletileg le is feküdtek Dorianék, de erre Dorian nem fog emlékezni. Sőt, ami azt illeti, mire Axel bevallana mindent, Dorian újra egy nőt visz az ágyába, mondván, jó búfelejtő.
Kb. az lett volna a terv, hogy itt hosszabb mosolyszünet következett volna a fiúk közt, aztán Axel megpróbálta volna féltékennyé tenni Doriant, hátha a szőke herceg észbekap.
A belinkelt 2 db játékot ajánlom elolvasásra, ahogyan az előtörténetemet is.

Ja, ami lényeges, Axel habár szerelmes Dorianba, látja a hibáit is. Valahogy így vélekedik Dorianról:
„Nagyszájú, társasági ember, aki felületesen bánik másokkal, vagy pusztán addig érdekli valaki, míg az érdeke szolgálja, s már tovább is áll, mintha ott sem lett volna. Beszólogat, kinevet, beléd köt, cukkol, s igen, pontosan úgy kell őt elképzelni, mint a legmenőbb gyereket a suliban. Miközben felelőtlen, önfejű, makacs és...” by. Axel

Nagyon remélem, hogy valaki meghozza ezt a srácot, hisz van benne temérdek lehetőség és hát... aki szereti az ilyen plotokat, annak aranyat ér! Szottyongat





Dorian Ravenclaw
My soulmate • • • Axel Kenway   Tumblr_o5yavpB6us1vo4wreo2_500
℘ Would we be better off by now
My soulmate • • • Axel Kenway   8OhAbBH
If I'd have let my walls come down?
Play by: :
℘ Dominic Sherwood
Életkor :
31
Tartózkodási hely :
℘ Look around
℘ It kills me how your mind can
My soulmate • • • Axel Kenway   Yh9UPF3
make you feel so worthless
Keresettek :

My soulmate • • • Axel Kenway   Empty
Vissza az elejére Go down
 

My soulmate • • • Axel Kenway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Keresett karakterek :: Már megalkotott karakterek-